Kocam beni dövdü?

Gizli Üye
Ben 20 yaşındayım, kocam 24. 6 senelik birlikteliğimizin ardından 1.5 sene önce evlendik. Herşey çok güzeldi. Ama kayınvalidem bize taşındıktan sonra kocam bana soğuk davranmaya, kızmaya ve sürekli azarlamaya başladı. O kadar çok kırıyodu ki beni hergün ağlayarak uykuya dalıyordum. Kayınvalidem bize taşındıktan 4 gün sonra çok hastalandım kusmaktan geberdim ve ateşim vardı. o gün yemek yapamadım. Kocam geldi, kayınvalidem bana "bi yemek getirip koymadın önüme" dedi. Bende "hastaydım anne şimdi bişeyler hazırlarım" diyip mutfağa gittim. Kocam arkamdan mutfağa geldi. "Annemin önüne bi yemek yapıp koyamadın mı" diyerek kolumu sıktı. Bende "hastaydım" dedim. "Yalan söyleme" diyerek bi tokat atıp çıktı mutfaktan. Ağlaya ağlaya ikisinede yemek hazırladım, ben yemedim. Kolum morardı hatta. Dün kocam işteyken kayınvalidemle çok şiddetli tartıştık. Ve ben istemsizce kayınvalideme tokat attım. Ben 11 yaşındayken tecavüze uğramıştım, kocamda evlenmeden önce bunu biliyordu. Kayınvalidem telefonda konuşurken "patlak gelin aldık" dedi birine. Hassas noktama bastığı için tartıştık, kayınvalidem de çok üstüme geldi. Dayanamayıp vurdum. Kocama söylemiş hemen. Kocam eve gelir gelmez saçımdan tutup odaya götürdü. Çok kötü dövdü beni her yerim mosmor oldu. Dudağım kanadı. Elim çatladı. Nefes alamadım döverken boğazımı sıktığı için. Sonra saçımdan çekip zorla annesinden özür diletti. Bu sabah sarılıp, özür diledi. Sarıldığında sırtıma vurduğu için o kadar canım yandı ki. "Seni çok seviyorum"dedi. Bende "sevdiğin için mi öldüresiye dövdün beni" dedim. Sustu cevap veremedi. Sonra ben ağlayarak "benim senden başka hiçkimsem yok yaptığına bak" dedim. Gözleri doldu kocamın evden çıkıp işe gitti. O an hiçbirşekilde aklımdan çıkmıyor, kocamı affedemiyorum. Sizce napmalıyım?
Kocam beni dövdü?
21
15
Görüşünü yaz