Yardımınıza ihtiyacım var. Burdamısınız?

Gizli Üye
Bu acı beni sabahın 5inde uykumdan uyandırıp ağlatan bir acı. Daha önceki sorumda nefret ediyorum demiştim. Evlenmiş.. En yakın arkadaşından aldım haberini evlendikten bir kaç saat sonra. Oturdum bi taşın üstüne saatlerce ağladım. 16 gün geçti evlenmesinden, benim sırtıma karlar yağıyor haziran girişinde. Uykularım bölünüyor aniden sevimsiz birisi oluyorum. Rüyamda gördüm bugün.. Bana sarılmıştı, öpmüştü. Nasıl evlendi hala anlayamıyorum. O resimlerini görünce dedim ki bu aşk beni ya öldürücek, ya da hayatım boyunca kapanmayan bir yara, bir yük, bir acı olarak kalıcak. 26 yaşındayım ve saçlarım onunla tanıştıktan sonra beyazladı. Uzun bi yazı oldu belki ama bana biraz yardımcı olucak şeyler duymaya ihtiyacım var. Bu öyle bi acı ki anlatamıyorum kimseye ama saklayamıyorum kimseden. Böyle onun karşısına geçip neden diye bağırmak istiyorum. Sonra sarılmak, belki elini tutmak. Annem bugün rüyamda bana 'o sensiz yapamaz, hadi dursun bakalım sarı odalarda durabilirse' dedi.. Bu aşk beni iş yerimde ağlattı, yolda yürürken ağlattı, kedimi severken ağlattı, uykudan uyandırıp ağlattı.. Peki bir gün güldürür mü? Ya da öldürür mü?
Yardımınıza ihtiyacım var. Burdamısınız?
2
3
Görüşünü yaz