Kendimi çok aptal değersiz ve kötü hissediyorum, fena canım sıkkın, ne yapmalıyım Allah için?

Gizli Üye
Keşke ölseydim ama duymasaydım..
Canımdan sevdiğim erkek arkadaşımın, sevgilimin bugün dedikleri benim dünyamı yıktı. Ciddi giden ilişkimiz var. Kendisini bana değer veriyor, hem de aşırı şekilde. Karşılıksız seven biri. Ben de seviyorum aşığım hoşlanıyorum. Ama bugün whatsapptan konuştuğumda dedikleri dünyamı yıktı teker teker dedikleri kafamı bulandırdı. İlişkim ciddi gidince sormak istedim, hiç o malum işi yaşadın mı diye sordum, yaşadığını söyledi, sevgilileriyle, yeni tanıştıkları ile.. en çok da canımı yakan barda sarhoş olup o işi yapması.. dünyamı yıkıldı.. kaç saattir ağlıyorum. Kendimi özel hissetmek istemiştim. Erkek arkadaşımın annesi kapalı kendisi dedi. Annesinin kapalı olması ile onun bu işi yapmasını bağdaştırmak saçma olacak belki farkındayım ama her ne olursa olsun dünyam yıkıldı. Gözümden yaş eksik olmuyor. Aşık olduğum adam bir başkasıyla o işi yapmış ve başkasının tenine değmiş. Şimdi dersiniz belki sanane.. o kadar kolay değil.. kendimi değersiz aptal hissettim bir an.. kendine saklasaydı diye düşündüm.. gece 3 4 hep bana yazar kalp atar. Bu işi yaptığını söylediğinden beri kendimi kötü hissediyorum. Devam etmek istiyorum ama canım yanıyor.. çok kötü oldum.. ne yapacağım ben..
Kendimi çok aptal değersiz ve kötü hissediyorum, fena canım sıkkın, ne yapmalıyım Allah için?
6
2
Görüşünü yaz