Yakışıklı erkekler niçin ukala oluyor?

beyazorkidem m
Yakışıklı erkeklerin hiç muhabbeti sarmıyor vallahi bir kez daha anladım. Taş gibi, okey tam bir İtalyan erkeği hakkını yiyemem ama iki lafı bir araya getiremiyor. Vitrinlik manken gibi iyi mi? Yandık. 😞 Hele mesajlarına geç yazınca hemen triplere giriyorlar ee ne yapabilirim yani benimde bi hayatım var.
Yakışıklı erkekler niçin ukala oluyor?
#beyazorkidem😘
Güncellemeler
+1 yıl
Şu çakma italyan beybiyi kedi eğitir gibi eğitiyorum şu an canlar ama ağzı iyi laf yapan diğer hoş sohbet ikizler boys beni yoldan çıkarabilir son durum. 🤣🤣🤣
Yakışıklı erkekler niçin ukala oluyor?