Eski eşim vefat etti. Çok üzülüyorum, dertleşebilir miyiz, rahatlatabilir misiniz?

Gizli Üye
İlk aşkımdı, çok sevdim gerçekten. 22'imde tanıştım. İkimiz de genceciktik. 24'ümde evlendim onunla. Evlilik asla düşünmüyordum ta ki onunla tanışana kadardı. 8 yıl evli kaldık. 3 yıl önce de boşandık. 10 yıllık bir birlikteliğimiz oldu. Tabii, herkes gibi kusurları vardı. Kimin yoktur ki. Her neyse, konuştuğundan fazlasını dinlerdi, çatışmaları telafi ederdi. Asla alkol veya şiddet sorunu yoktu. Geçenlerde vefat etti ve o kadar kötü hissediyorum ki gerçekten kimseye de bahsedemiyorum her an ağlayasım geliyor. Üstelik 3 yıldır yüzünü de görmüyorum. O kadar üzülüyorum ki kaç gündür. Gerçekten, etrafımdakiler duysa yanlış anlayabilirler. Dertleşecek kişi yok. Mesaj atma anlamında demiyorum, bir görüşünüz bile içimi rahatlatabilir. Bu uygulamaya gireceğimi hiç düşünmezdim. İçimi biraz rahatlatabilir misiniz? Gerçekten çok üzülüyorum, aklıma geliyor gözüm doluyor. Gençliği geliyor aklıma. Kötü günlerimiz de oldu ama tabii ki iyi günlerimiz de bir sürüydü. Hep iyiler geliyor aklıma. Çok üzülüyorum gerçekten bilmiyorum
Güncellemeler
1 yıl
Hepinize çok teşekkür ederim, teker teker gerçekten çok teşekkür ederim. Şu an belki dönüş yapamasam bile elimden geldiğince size dönüş yapacağım. Çok teşekkür ederim, biraz iyi olayım daha mantıklı şeyler yazabileceğim sanırım. Çok teşekkür ederim.
Eski eşim vefat etti. Çok üzülüyorum, dertleşebilir miyiz, rahatlatabilir misiniz?
62 Görüş