Ailem erkek arkadaşıma sıcak bakmadı? nasıl kararlarından caydırabilirim lütfen yardımcı olun?

Gizli Üye
Merhaba erkek arkadaşımı ailemle tanıştırdım ama sıcak bakmadılar daha doğrusu erkek arkadaşım şu an çalışmıyor iktisat mezunu bizim durumumuz onların durumuna göre çok iyi benim altımda arabam var dedemden kalma evim var velhasıl erkek arkadaşım gittikten sonra nasıl beğendiniz dimi çok iyi çocuk diye sordum babamla anneme babam direk düzgün bir adamı getirsen şaşırırdım gözleri felfecir okuyor bundan koca olmaz dedi ve yatmaya gitti anneme dedim neden öyle söyledi annemde oturturdu beni yanına kızım bak yanlış anlama ama siz olmazsınız sen rahatına düşkünsündür ne zaman bir şey istedin de yok dedik dedi bende iş bulacak anne dedim ama yok beğenmiyorlar dün yine çektim annemi kenara anne biraz daha tanıyın felan hayır ben senin yaptığını yaptım sırf sevdim diye babanla evlendim babamın durumu çok iyidi sen doğmadan önce neler çektim senin haberin var mı ekmek bulamıyorduk dedi insan babasının evinde nasılsa kocasının evindede öyle olmalı varlıktan yokluğa düşmek nasıl bir his sen biliyor musun ki babamdan kalan mallar olmasa babanın emekli maaşı yeter mi zannediyorsun dedi bu açıkçası biraz düşündürdü beni ama sonra dedim bende çalışırım felan ama dinlemiyorlar takmışlar olmaz diye nasıl fikirlerini değiştirebilirim lütfen yardımcı olun? Ben seviyorum oda beni seviyor
Güncellemeler:
10 gü
Arkadaşlar içime bi şüphe düştü bende erkek arkadaşıma benim ev iş yattı babam kiraya verecekmiş (aslında böyle bişey yok) yazdım oda ne cimri adam mezara mı götürecek parasını kiralar ne kadar haberi var mı acaba nabacağız biz o zaman dedi bu inanılmaz soğuttu bir anda beni ondan. Galiba ailem haklı..
Ailem erkek arkadaşıma sıcak bakmadı? nasıl kararlarından caydırabilirim lütfen yardımcı olun?
10
2
Görüşünü yaz