ARKADAŞLAR erkek arkadaşım bu dediğimden ne anlamıştır? Ve ben neden böyle ortada hiçbir şey yokken ondan etkileniyorum?

Gizli Üye
Ben üni 3. sınıf öğrencisiyim. 3 aylık bir sevgilim var. İlk sevgilim diyebilirim. Onu çok seviyorum. Geçen hafta bana yanağından öpiyim mi falan dedi bende o an aşkım ben senden çok etkileniyorum öyle böyle değil. Bir de beni öpersen ben erir biterim dedim. O da güldü tamam öpmem dedi. Bundan ne anlamıştır? Aklına ne gelmiştir. Daha açık örnek vermem gerekirse mesela erkek arkadaşımın bana en ufak bi teması bile beni etkiliyor diyebilirim. Kolunda yatıyorum elim genelde onun boynunda olur o zaman bile bana bir şeyler oluyor ya çok etkileniyorum. Sakalına dokunuyorum iyice bi hoş oluyorum. Şimdi size 2 sorum var erkek arkadaşım ona erir biterim dediğinde ne anlamıştır? Aklına ne gelmiştir? Ve ben neden böyle sadece o dümdüz bir şekilde yanımda dururken bile ondan etkileniyorum?
ARKADAŞLAR erkek arkadaşım bu dediğimden ne anlamıştır? Ve ben neden böyle ortada hiçbir şey yokken ondan etkileniyorum?
2
5
Görüşünü yaz