Eski sevgilimin aklı bende mi arayacak mı?

Gizli Üye
İlişkimiz 6 senelik, ciddi. Bundan 1,5 ay önce benim kaprislerim bunaltmalarımdan, kavgacılığımdan dolayı bitti. Adamda işsizlikten stres de mevcut. Ben de çok üstüne gittim haksızım kabul ediyorum. Hesabını açıp imalı unutamadığına dair hikaye atıyordu ve bende hesabım açık hikaye atınca sahte hesaptan izliyordu. Whatsappta numaramı kaydetmişti, durumunu açık hale getirmişti. Ben bir sinirle 2 gün önce akşam onu her yerden engellemiştim, arkadaş gazıyla dikkat çekmek içindi güya.. Dün sabah engelleri açtım oda ima yapıyordu bana zaten geri eklemişti numaramı, çaldırdım whatsapptan beni engellemiş çaldırınca. Sonra sahte bir hesaptan Instagram'dan yazdım uygun olunca bir ulaşabilir misin diye, da bana "Ne istiyorsun buradan söyle" demiş, "Ben de buradan yazılabilse yazarım zaten, uygun değilsen sorun değil uygun olduğunda bir ulaşmanı rica ediyorum" yazdım. Son durum okuduğunuz gibi ve instagramda yazdığım sahte hesabı da engellememiş yani ekstra kötü bir durum yok. Ben de son arar mısın mesajından sonra daha hiçbir şey yazmadım, yazmamda. Arayacak mı beni?
Eski sevgilimin aklı bende mi arayacak mı?
2 Cevap