Kız arkadaşım itiraf etti. Ne yapmalıyım?

unethical
Konuyu özetle geçeceğim. Çok sevdiğim ve konuştuğum her dakika mutlu olduğum bir kız arkadaşım var. Ona çok güveniyorum çünkü bu zamana kadar bana asla yalan söylemedi. Olay ise şu;
Eski sevgilisiyle anal ilişki yaşadığını bana itiraf etti. İsteyerek ilişki yaşamadığını ve eski sevgilisiyle ilişkilerinin çok iyi olduğunu, ilişkilerini bozmak istemediği için çocuğun istediği şeyi mecburen yaptığını söyledi. Olay sonrasında ise aşırı pişman olduğunu ve ayrıldığını söyledi. Ben ayrılmak istediğimi söyledim. 10 dakika sonra ise aramak istedim. Aradığımda hüngür hüngür ağlıyordu. Çocukla yaparken hiçbir şey hissetmediğini, bu zamana kadar sadece 1 defa ilişki yaşadığını ve onun da arkadan ilişki olduğunu söyledi. Ben ise bu konuyu kapattım ve konuşmaya devam ettim. Ona belli etmesem de bu olay aklıma geldiği zaman sinirden ağlıyorum. Kendimi çok kötü hissediyorum. Çünkü bu zamana kadar hiçbir kıza dokunmadım. El ele bile tutuşmadım. Kendimi hep evleneceğim kişiye sakladım. Kız arkadaşımı deli gibi seviyorum ve güveniyorum. 1-2 saat konuşmasak bile çok özlüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Her ne kadar geçmişte yaşamış olduğu bir olay olsa da ben sürekli o olayı düşünüp duruyorum. Herkese şimdiden teşekkür ederim.
Kız arkadaşım itiraf etti. Ne yapmalıyım?
3
6
Görüşünü yaz