Bu çocuk ne yapmaya çalışıyor, son yaptığım şeyin etkisi ne olur, bundan sonra ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Lisede 11. sınıfta aynı sınıfa düştüğümüz bir çocuk vardı, şaka uğrunda giderken bir anda aşık oldum tabi ilk aşk vs kabullenemedim anlamadım vs ama çocuk da çok troll ve olgun değildi asla, hatun falan derdi bana evlilik hayali kurardı ama dalgasına boş yaptığı da gayet açıktı ama gönül ferman dinlemedi neyse, aşık olduğumu öğrendi geri çekti kendini kırdı vs.. 3 yıl geçti aradan ben eski sevgilimin doğum günü için başka bir şehre gitmiştim oradan dönerken karşılaştık bu çocukla yıllar sonra tabii ikimiz de değişmişiz.. çocuk olgunlaşmış konuşmaya çalışıyor ben kaçıyorum falan neyse hikayeme cevap falan verdi bir iki kez olay kapandı derken, 1 yıl geçti ve yeniden birbirimizin doğum gününü kutladıktan sonra konuşmalara başladık sabahlara kadar 1 hafta konuştuk bana geçmişi telafi etmek istediğini, keşke şimdiki hayatımda karşıma çıksan, geçmişte seninle birlikte olmanın değerini bilemediğim için çok pişmanım falan dedi asla ödün vermedim, geçti gitti ergenlikti sevgi değildi falan dedim en son da benden sana bir adım bekleme artık olmaz dedim kapattım whatsapı. sabah pişman oldum kırdığım için özür dilerim birbirimize şans verelim arkadaş olarak başlayalım dedim yok ben yanlış anlattım gece kendimi ifade etmedim, özgüvenim yok bir kıza nasıl davranılır bilmiyorum bile, ikimizin de zamana ihtyiacı varben hayatımdaki insana rahat ettirmek isterim mesleğimi elime almam bişeyleri garantilemem lazım yine eşeklik ettim falan dedi.. neyse biraz konuştuk çok üzüldüm uzun uzun bir sürü şey yazdım ama neyse. aradan bir ay geçti durup dururken instagramda eski fotoğraflarımı beğendi sallamadım. Neyse zar zor aklımdan çıkardım derken Bu hafta da çocuğun en yakın arkadaşı yazdı bana sizin oraya geliyoruz... ile diye, onu da tersledim geldiler biraz parkta oturdular akşam - 1 derece soğukta tersledim canı cehenneme ben onu görmek istiyor muyum acaba, o kim ben kim onun olduğu yere geleceğimi düşünmesi bile komik falan dedim bir saat bekleyip gittiler öylece. Ya birincisi bu çocuk ne yapmaya çalışıyor, sizce son yaptığım hareketin etkisi ne olur tüm umutları yok mu ettim yoksa olumlu etkisi olur mu? Ve neden arkadaşına yazdırıyor neden onu sokuyor araya ya anlamıyorum evet arkadaşıyla da lisede iyiydik bu arada. Çok seviyorum arkadaşlar o eski sevgilimle olma sebebim bile onu unutmak için kendimi kandırmakmış geç anladım... yı unuttum sevgilim var benim zaten diye kendimi kandırdım ama onu da çok sürdüremedim gönülde başkası olunca, ki zaten o sevgilim de aldattı beni her neyse.. Artık ne yapmalıyım nolur akıl verin,. çok dua ediyorum ama unutamıyorum sabredemiyorum canım çok yanıyor, bu arada çocuğun hiç sevgilisi olmadı eminim
Bu çocuk ne yapmaya çalışıyor, son yaptığım şeyin etkisi ne olur, bundan sonra ne yapmalıyım?
7 Cevap