Maddi açıdan kendini yetersiz görmek erkek için ilişkiye başlamama sebebi neden olur?

Gizli Üye
Merhabalar 💁🏻‍♀️ Benim yaklaşık 1 yıldır tanıdığım ve daha çok ara ara konuşup flörtlestigim biri var. İkimizde hayat bakış açısı, aynı değerlere sahip olmak ve fiziksel açıdan birbirimizi oldukça beğeniyoruz. O açıdan bir sıkıntı yok. Hatta o arada kendisinn fiziksel olarak bana göre yetersiz olduğunu söylüyor ( neden bilmiyorm gerçek fikri mi bahane mi?) Ve karşımda ki kişi geçenlerde" seni kırmak istemem ama ben ciddi ilişki istemiyorum çünkü kendimi maddi olarak yetersiz hissediyorum senide boşuna ümitlendirmek istemem" dedi üzüldüm açıkçası. Cunku illa ilişkim olsun diye bir iliski istemiyodum taliplerim var baya. Ama aynı değerlere sahip olduğun kişileri bulmak hayatta çok zorlaştı ve ben onda bunu görmüştüm. Beraber olursak çok iyi bir ikili olacağımızı düşünüyorum. Anlamadigim bu erkekler için gerçekten ciddi bir sorun mudur yoksa bahane mi ediyor? Eğer bahane etmiyorsa onu kaybetmek istemem. Ne yapabilirim? Bu arada Corona olunca arada kaynadı goruscektik bir kere görüşebilseydk zaten olaylar çok daha farklı gelişirdi diye düşünüyorum. O "ben maddi olarak bir şeyler yapmaya çalışırken hep duygularımı bastırmak zorunda kaldım. Seni güzel şartlarda yaşatmak varken neden buna katlanasin ki diyor". Ama maddi açıdan zorlanarak büyüyen ama birbirini bırakmayan bir ailede büyüdüğm içinde bunları seven kişiler aşar diye düşünüyorum. Bir iki gündür iletişim de koptu sayılr. Ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum 🤦🏻‍♀️
Maddi açıdan kendini yetersiz görmek erkek için ilişkiye başlamama sebebi neden olur?