“Parmağın üşümüştür gel yüzük takayım” demek istediğiniz biri var mı?

KürkMantoluHayri u
“Parmağın üşümüştür gel yüzük takayım” demek istediğiniz biri var mı?
Hellöööööğ kafam kadar tektaşlar 😻
Ellam nasıl enerjiğim sabah sabah inanamazsınız. Amuda kalkıp şarkı bile söyleyebilirim o derece 😂 Şu an Nazi belgeseli izliyor olmam bile mutluluğumu düşürmüyor o kadar he 🤭
Allah için doğru söyleyin var mı hoşlandığınız, öldüğünüz bittiğiniz biri? Hadi dökülün Hayri bacı gardaşınıza 👻
Dipnot: fincanımın kırk yıllık hatrını ödemek isteyen var mıııııığ .s 🥴

Hadi bakalım pamuk eller klavyeye, tuşlara 🎈
“Parmağın üşümüştür gel yüzük takayım” demek istediğiniz biri var mı?