Erkekler neden yaşca kendilerinden büyük kadınlar ile flörtleşmek ister?

Hayatistanbull
Erkekler neden yaşca kendilerinden büyük ve olgun kadınlar ile flörtleşmek sevgili olmak ister?
Erkekler neden yaşca kendilerinden büyük kadınlar ile flörtleşmek ister?
Bu konu ile ilgili söyleyebileceğim tek şey genç erkeğin korkuları yüzünden kendi akranları ile flörtleşemediği için olgun kadını kolay görmesi ve onunla tecrübe edinmek istemesinden ileri gidebilecek bir ilişki değil...
Güncellemeler
+1 yıl
Kolaydan kastım kolay taçlanırlar manasında değil...
Kaprisleri yok nazlari yok tipleri yok vs...
Güncellemeler
+1 yıl
Birde şu telefonum kafasına göre düzeltme yapmasa harika olacak😜😜

Kolaydan kastım olgun kadının kolayca tavlanacağı mevzusu değil... olgun kadınlarda trip ego naz kapris vs yok...
Erkekler neden yaşca kendilerinden büyük kadınlar ile flörtleşmek ister?