Sizce ilişkilerde erkek mi yoksa kadın mı daha sadık?

Son yıllarda karşımıza çok sayıda ayrılık haberleri çıkıyor. Bu noktada siz genel anlamda erkekleri mi yoksa kadınları mı daha sadık buluyorsunuz?
İlişkilerde erkek mi yoksa kadın mı daha sadık?
İlişkilerde erkek mi yoksa kadın mı daha sadık?

1|2
4969

En İyi Erkek Görüşleri

• Türkiyeye internet ve teknolojinin 1993 yıllarında girmesinden önce 70 80 90 yıllarda kesinlikle kadınlar der tartışmazdim bunu. Aza kanaat eden yokluk gören ama aslan gibi başı dik duran kadınlar varmis.. Örnekler, anlatılanlar vs..
    Fakat yanlış internet ve teknoloji kullanımı, asosyallik, insanların özellikle sanal platformlarda kendini ispat etme çabaları ve boşluk anlarında attıkları ilk yer olduğundan şu anda kadın- erkek sadık kalmama, birbirlerini aldatma konusunda esitlenmis durumdalar ve yeri geliyor gerek tv de gerek bu platformda gerekse dışarıdan görüp okuduğumuz dinlediğimiz konularda ihanet eden kadın sayısının arttığını uzulerek görüyoruz

2|2
    0|0
  • Sadik olsalar birbirlerinden faydalanmaya çalışmazlardı diye dusunuyorum
    Al Gül'üm ver Gül'üm
    Ben senden almayayım diyen yok
    Kullan işin bitince çöpe at
    Aynen buruşmuş bir mendil gibi...(
    Işın basında kendi aldığı zevki karşı tarafa aşk diye yutturma var zaten..
    Burda sadakatten bahsedilemez

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Tabikide kadin erkek yanindayken baska kümese bakiyor bunu yapam of şu sarisın sacli hatun gibi hatunmus bende derdim bende sacimi sariya boyaticam bana ne luzümu var sana bu hatun gibi yakismaz 😒 bende o zaman bende ona sende benim yanima yakismiyorsun hadi eyvallah dedim 😄😄

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4767
  • Kadın daha sadık.

1|0
    0|0
  • Garanti ederim erkek, çünkü kadınların çoğu sevilmeyi ister, istediği olunca da başka heyecan arar, ben çevremde o kadar kişi gördüm ne zaman sevseler giden kişiler kızlar oluyor, sonra o kırılan erkekler de duygularını yok edip bu sefer sevginin değerini bilmiyor işin garip tarafı kızların da çoğu buna düşüyor 🤦🏻‍♂️

0|1
    0|0
  • Oran eşit. Kadın en az erkek kadar aldatır. Hep erkekler aldatır derseniz. O zaman bu adam kimle aldatır. Ya erkek nüfüsunun hepsi gay. ya da kadınlar yok. Var ama hepsi başkasını alıyor. Veriyor demiyorum. Çünkü alıyor sunuz. Veren biziz.

3|1
    0|0
  • Erkekler tabiki ben böyle gördüm 3 yıllık bir iliskiyi çöpe atıp en yakın arkadasımla yatakta gördügumden beri böyle sorun bendemiydi hayır icinde varmıs demeki ben bir iliski yasadigimde karsimdakine saygi duyarim istesem aldatirim onun ruhu bile duymaz ama yapamam sonucta bu iliskiyi ikimiz yasiyoruz ona saygi duyarken daha fazla baglaniyorum flort bile edemiyorum aklima hemen o geliyo harika bsi bide karsina senin gibi biri cikiyosa inanilmaz bisiiiiii :)

0|1
    0|0
  • kadın butun özel gunleri hatırlyan o mutlu olsun diye sacını süpürge eden

1|1
    0|0
  • Bir beş yıl ve öncesinde kesinlikle kadınlardı. Ama şimdi yedek hesap açar gibi yedek hatta yedeğin de yedeğini alan yedi kocalı Hürmüz'ler var. Kadın basitleşti, kadın seks aracı haline döndürüldü, kadın kullan at moda düşürüldü. İki tarafında suçu yadsınamaz ama kadın kendi değerini daha da aşağı düşürdü.

0|0
    0|0
  • Kimse gercekten birlesmiyor ki ayrilsin... ben&sen diyerek evlilik olmaz. Biz olamiyorsan kacinilmaz. Sadakat mesela ben&sen kulturunun kriteridir. Biz oldun mu evinin nafakasini colugun cocugun ihtiyacini bosverip disarida harcamaya adamin ici elvermez, kadinin da erkeginin varsa bir sikinti aralarinda disarida ac acina gezmesine. Kimlikler egolar soner, hersey oturup konusulur.

0|0
    0|0
  • Kadını erkeği yok kötü insan kötüdür. Bende yavaş yavas cinsiyetçiliği bırakıyorum,😎

2|2
    0|0
  • Genelde kadınlar sadık görünür ama aslında en tehlikeli onlardır. Biraz objektif olup düşünürsek; kadın akıllı ve yapsa da yakalanmıyor 🤷‍♀️

1|1
    0|0
    • gizliden gizliden vurdurmalar diyorsun 😂

• bende şunu diyorum kadın da erkek gibi çapkındır fakat belli etmez kabasını yazdım size

• @mhmt33x kaba olma arkadaşım kibar ol. Kibar erkek makbul unutma !

• Tabiki de kadınlar. Kadınların duygusal sezgileri de daha ön planda oldugu için kadınlar daha çok sandıklar.

0|1
    0|0
  • Ya bana kalırsa ben onun gibisini bulamadıysam ben aynı şekilde o da oyleyse o enelde bollllleeeee

1|0
    0|0
  • Bence kadınlar daha sadıktır. Biz erkekler zevkini aldıktan sonra sadık olmak konusunda cayabiliyoruz bazen 😉🤔🤔

1|0
    0|0
  • Bu dönemde sadık kelimesini duymak çok zor olmalı. İki tarafı da her zaman içine çeken tehlikeler var.

0|0
    0|0
    • Aşık olmak hoştur amma
      Sadık olmak başkadır başka...

• Kişiye göre değişmekle birlikte kadınlar daha duygusal olduğundan aldatma oranı daha düşük

0|1
    0|0
  • Kadınlar iyi yalan söyledikleri için kendilerini kurnaz sanıyorlar. Her erkek de biliyor bir kadının şeytanla baş edebileceğini.

0|1
    0|0
  • Bunun cinsiyeti olduğunu düşünmüyorum tamamen karakter meselesi benim görüşüm

1|2
    0|0
  • Serefin, haysiyetin cinsi olmaz. Ama kadin yakalanmadan aldatabilir.

1|0
    0|1
  • Kim gerçekten yürek vermiş ise ölümüne o her zaman daha sadık elbet.

0|0
    0|0
  • Kadınlar duygusal açıdan daha hassas oldukları için bence kadınlar...

1|1
    0|0
  • Şu kapıyı açan elin kime ait olduğunu bilmek gerek önce kadınmı erkek mi o elin sahibi?

1|0
    0|0
  • Sevip kendini dışarıya kapatabilen biri sadıktır. Dilersen kadın de dilersen de erkek de buna. Ben sevip bağlandıktan sonra dışarıya kör bakılmasından yanayım.

1|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir ama çoğunluk olarak kadınlar daha sadık erkekler çabuk sklabiliyor kadınlar daha sabırlı

0|1
    0|0
  • Zaten karşılıklı saygı olmayınca sadık olma şeyşi bitiyor. Bu da aradaki enerjiden dolayıdır.

0|1
    0|0
  • Bayanlar cünkü bizim zaafımız var 1 saniye boşluga düştükmü hemen boşlugu doldurmak isteriz..

1|0
    0|1
  • Ben daha sadigim! Orası kesin! Karşı tarafı bilmiyorum ama güvenmediğim bir insanla da olmam zaten!

1|0
    0|0
  • Erkek erkek der kadın kadın der bana göre karakteristik yapıyla alakalı

1|0
    0|0
  • Çok tartışılır bu ya. En iyisi saf sevgi barındıran diyim

1|0
    0|0
  • Kendi gözlemlerime göre, cinsiyetçilik yapmıyorum, kadın daha az sadıktır ama bu şöyle bir yüzdesel "%49 kadın, %51 erkek"

0|0
    0|0
  • Erkek nefsine sahip kadınlar tanıdım. O yüzden kimsede sadakat olduğuna inanmıyorum. Herkes aldatma potansiyeline sahiptir

0|0
    0|0
  • Bu dönemde kimse kimsenin sadakatinden emin olmasın

0|1
    0|0
  • Cinsiyet ile değilde karakter ile alakalı bir durum..

1|0
    0|0
  • Her kadın ve erkek aynıdır diye bir kural yok her ilişkide değişiyor

1|0
    0|0
  • Biraz da karşılıklı ilişkiye sadakate ve güvene bağlıdır

0|1
    0|0
  • bu karakter meselesi kişiden kişiye değişir.. ancak kadinlar biraz daha sadık olabilir oda belki.

1|0
    0|0
  • Tabiki tartışmasız kadınlar sadık buna hiç şüphe yok...

0|1
    0|0
  • Gecmıs Yıllarda 2tarafta bırbırıne sadıkmıs Şu an gunumuzde 2tarafta sadık deyıl malesef

0|1
    0|0
  • Erkekler sevdimi güzel sever adamlar sevdigine sadık kalır.

0|1
    0|0
  • Önemli olan güzel sevişebilmek soluksuz saatlerce , ve kadına doyumsuz oral yapmak

0|0
    0|1
  • kadın yapar yakalanmaz..
    erkek yapar yakalanır..
    o yüzden erkekler sadakatsiz sanılır..

0|0
    0|0
  • esittir bence iliskiden iliskiye degisir ama oranlar aynidir

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir.

1|5
    0|0
  • Kadın elbette

1|3
    0|3
  • Karakteri sağlam olan daha sadık.

1|1
    0|0
  • Vicdanlı merhametli kim ise o

1|5
    0|0
  • Kadın

1|2
    0|3
  • Kim daha çok seviyorsa o sadık

1|1
    0|0
  • çoğunluk kadınlar ama kişilik meselesi

1|3
    0|3
  • Kimse sadık değil. Sadece İnsanligi ölmeyen sadık.

1|1
    0|0
  • Sadık insan bulmak zor bence seven taraf

1|2
    0|0
  • Kadın

1|2
    0|3
Daha Fazla
64
Yükleniyor...