Her tartışmada lafı ayrılığa getiren birine ne kadar tahammül edebilirsiniz?

Her tartışmada bir anlık öfkeyle "ayrılalım biz" diyen birine ne kadar tahammül edebilirsiniz?
Her tartışmada lafı ayrılığa getiren birine ne kadar tahammül edebilirsiniz?

1|3
4141

En İyi Erkek Görüşleri

• Kimse tahammül etmez... fakat her tartışmada kapıyı göstermesini kabul etmişsiniz.. yani onu bu şekilde kabul ettiğiniz için oda artık bu kelimeyi sıradan buluyor eğer seviyorsanız sizde sıradan bulun ya da kendi hatanızi çok uzamadan anlayıp noktayı koyun aksi takdirde siz haksız olacaksınız

1|0
    0|0
  • 2. Tartışmaya kalmadan direk konuya girerim. Seven biri, ayrılık lafını bu kadar kolay ağzına alamaz çünkü.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Gerçekten çok fazla sabırla birisiyimdir. Ama bu tarz bir şeyi hiç kimse anlayış ile karşılamaz diye düşünüyorum ve bende karşılayamam ve buna bir yere kadar sabır gösteririm.
    Ben sonsuza kadar yollarımızı ayırırım. Çocukça bir davranış şekli.

1|0
    0|0
  • Bir olur iki olur üç oluyorsa istediği gibi olur ayrılırız... tahammül edemem her tartışmada gözden çıkarılmaya öyle her tartışma da bunu göze alabiliyorsa o kadar kolaysa biz olmamışız zaten...

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3939
  • Hehehe kapı orda gülüm 😅

2|0
    0|0
  • Ayrılırım..

1|0
    0|0
  • Demekki gerçekten istiyor ki getiriyor o yüzden fazla uzun sürdürmezdim hatasız ve kusursuz insan yoktur zaten eğer ben bunlara göğüs gerebiliyorsam oda yapabilmeli

1|0
    0|0
  • Yok kadın tartışma durumuna girince ben kapanırım tamamen iletişimi keserim.. Çünkü en kral çözüm o dur..

1|0
    0|0
  • Her tartışmada lafı sürekli ayrılığa getiren birinin sevdiğini sanettmiykrum zaten o yüzden en iyisi bırak gitsin

1|0
    0|0
  • Ayrılmak isteyen birisine dur demem sürekli de her tartışma da ayrılalım biz diyen biri ayrılmak istiyordur ne kadar idare edip olgun davransan da o gitmek istediği için gider sen engelleyemezsin

1|0
    0|0
  • ayrılık fikrini düşündüğünü anlasam ayrılırım kaldıki dile getircek

1|0
    0|0
  • Burda millet hemen ayrilirim felan diyor ama anlamadigim is ayrilmaya gelince niye cinayetler cikiyor?🤔

1|0
    0|0
  • Böyle çocukça davranan insanlar bence ilişki yaşamamalılar. Büyüyünce şey etsinler, çok dayanmayacağım kesin

1|0
    0|0
  • Kabul etmem. insanın fikri neyse zikri de odur derler. EyvAllah gidiversin.

1|1
    0|0
  • Tahammül etmezdim çunku her dakika da bir diyorsa bu ne ya çocuk gibi ayrilalim biz derse o ilişki bitmiş demektir

1|0
    0|0
  • Sabirlıyımdir ama o bana oyle her tartışmada ayrıliktan bahsetmeye devam. ederse bardağı taşıran son damlayı damlatirsa topla eşyalarıni sağdan devam et derim

1|0
    0|0
  • Ilk tesaduftur derim, 2. de şansi yok "gule gule" ✔

1|0
    0|0
  • " Emin misin?" diye sorardım. Eminim derse ayrılır ve onun yanında durmazdım. Gülümserdim.

1|0
    0|0
  • Ciddiyetli bişey düşünmüyorsam birkaç hafta idare edebilirim, değilse direk 👋🏻

1|0
    0|0
  • Ayrılma beh onlarfan biride benim 😂bende vazgeçicek mi diye test ederim geçmezse onu mutlu ederim geçersede üzülmem tabi o akrep burcuysa

1|0
    0|0
  • Bir daha ki ayrılık lafına kadar kimse mecburi istikametim degil

1|0
    0|0
  • Tahammül 🤔🤔duymuş muydum daha önce ya o yok bende üzgünüm

1|0
    0|0
  • Sabrım yüksektir ama bunun sabredilecek bir tarafı yok. Güvenimi zedeleyen hareketler.

1|0
    0|0
  • Bir der iki der üçüncü de artık yanlışlıkla değil bilinçli soylemis sayılır ve güle güle denir mutlu olunur

1|0
    0|0
  • Tahammül etmem
    Bu kadar ayrılıktan söz ediyorsa zaten niyeti vardır ona harcadıgın zamana yazık

1|0
    0|0
  • Oyle biriyle zor iliski ya agiz tadiyla bir kavgada mi edemicez

1|0
    0|0
  • Seven insan böyle saçma sapan tehditlerde bulunmaz. Öyle diyen birine de ben kendim yol veririm. :)

1|0
    0|0
  • Yeter lan ayrılalım sende kurtul bende kurtulayım derim

1|0
    0|0
  • Tahammül etmem ayrılık biletine cebine koyar yollarım.

1|0
    0|0
  • En ufak fikir ayrılığında benden vazgeçen birine 2 dakika tahammül edemem.

2|0
    0|0
  • Tehdit olarak algılarım, 1 olur, 2 olur 3 olmaz işte.

1|0
    0|0
  • Kız güzelse onunla hiç kavga etmezdim en ufak tartışma bile olmasdı aramızda

1|0
    0|0
  • Kapı orada. tutan yok. diyip tepigi basarim. onunla mi uğraşacagim işim gücüm yok da

1|0
    0|0
  • Hiç tahamül edemem seven düşüncesinden bile korkar.

1|0
    0|0
  • Edemem yol veririm direk ne hâli varsa görsün onunla mı uğraşıcam..

1|0
    0|0
  • ne kadar öfkeyle de olsa böyle bir tehdite asla göz yummam

1|0
    0|0
  • Fazla tahamül etmem nere inceyse ordann kırılsın derim

1|0
    0|0
  • Tahammül değil, akıl ederim. Bunun yelkenlerini başka rüzgarlar şişiriyor diye

1|0
    0|0
  • Edemem

2|2
    0|0
  • tam 1 aptallık

1|0
    0|0
  • Gönlüm yettiği kadar

2|0
    0|0
  • Muhtemelen yeteri kadar etmişimdir.

2|0
    0|0
  • Ayrılırım diyenlerden 10 da 8 i nin yüreği yetmez.

1|0
    0|0
  • Ben aslan burcuyum. Bunlar bana sökmez 😂

1|0
    0|0
  • Ayrılmak istiyorsa ayrılırım. Sorun kalmaz.

1|0
    0|0
  • Defolsun gitsin

1|0
    0|0
  • Tahammül edemem.

1|0
    0|0
  • Haksız olan bensem haklıdır

2|0
    0|0
  • Güle güle