#Aşkİçin

Privacy

Sevgilinin eski sevgilisine sosyal medyada gönderme yapması ayrılık sebebin olur mu?

Sevgilinin eski sevgilisine sosyal medyada gönderme yapması ayrılık sebebin olur mu?

1|2
11059

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11059
  • Kırarım onun tatlı tüylü bacaklarını 🙄 Göndermesiyle birlikte eski sevgiliye aynen iade.

0|2
    0|0
  • Gönderme falan yapıyorsa unutamamış demektir.

2|0
    0|0
  • Kesinlik evet..

1|1
    0|0
  • Geçerli bir sebep.

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Ayrilik sebebi olamaz olmamali da karsina alicaksin sen hayirdir diyeceksin unutamadiysan birakalim ona git gibi dokunduracaksin he ok derse su dok arkasindan baktin geliyor hadi canim naş naş konusma bile 😉 sacma isler ile ugrasilmaz unutamadiysan disariya yansitma bu kadar basit ne var bunda arkadas anlamiyorum su insanlari 😐

2|0
    0|0
  • İnsan, ancak ilgilendiği, unutamadığı veya sevdigi birine, icinde ona dair hazmedemedigi şeyler kalmışsa laf sokar..
    Yoksa, bununla ugrasmaya gerek duymaz..
    Ben, WhatsApp tan uzak dururum ve sevmem. Bu durum bildirimleri filan hic anlamam. İyiki de anlamiyorum..
    Bunlar yuzunden kavga edip ayrilan o kadar çok insan var ki..

3|0
    0|0
  • kesinlikle ayrılık sebebi olur gördüğüm an tepki vermezdim sevgilim buluşalım deyip onu baş başa kalcamız bir yere götürüp önce bir kaç posta... ikerdim daha sonra ise hani sosyal medyada eski sevgiline gönderme yaptın ya senin de senin eski sevgilinin de... mıına koyarım defol git bir daha karşıma çıkma derdim

1|0
    0|0
  • Yani eski sevgiliyle bağ kurmak çok sağlıklı bir davranış değil ilişkideyken. Gönderme benim kuruntum mu yoksa gerçek mi biraz zaman tanır alır karşıma konuşarak yolları ayırırım.

1|0
    0|0
  • Gitsin eski sevgilisine Allah Allah sinir etmesin beni 🤨😂

1|1
    0|0
  • O an için ayrılık sebebi olmasa da, üstünde düşününce adamın aptal olduğuna karar verip ayrılırdım

1|1
    0|0
  • Eski sevgilisine gönderme yapacaksa benim yanımda işi ne acaba?

1|0
    0|0
  • Tabikide. Gönderme yapiyorsa bil ki , akli hala eski sevgilisindedir.

1|0
    0|0
  • Eski sevgiliye gönderme yapan kadının zekasında sıkıntı vardır. O tiplerlelede sevgili olmam zaten

1|0
    0|0
  • giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir yazmazsa neden olmasın

1|0
    0|0
  • Gönderme yapması aklının hala onda olduğu anlamını taşıdığı için evet!

1|1
    0|0
  • Benim sevgilim gönderme yapacak? Eski sevgilisine? Heheeyyt

1|1
    0|0
  • Evet olur hatta onu sevdiğini düşünür direk ayrılırım benim en korktuğum şey başkasına hala gönlü olan biriyle olmak

1|0
    0|0
  • Aklı eskide kalanın kalbinde yeniye yer yoktur. Ve böyle biriyle olacak kadar aptal biri değilim.

1|1
    0|0
  • saçmalık bunu yapıyorsa amacı dikkat çekmektir ayrılırım

2|0
    0|0
  • Ayrılmazdımmama soğrudum yani ne yapmaya çalıştıgını sorardım amacını öğrenirdimmsonrada birdaha öyle şeylerde bulunursa beni kaybedeceğini söylerim

1|1
    0|0
  • kemiklerini kirarak nazikce bir uyarı da bulunurum 😏

1|0
    0|0
  • Eski sevgiliye gönderme yapıyorsa eğer partnerinde hâlâ geçmişe dair unutulamamışlıklar var. Veyatta bir önceki sevgilisinin gösterdiği ilgiyi gosteremiyorsun veyatta hâlâ onun yerini anlamamışsın.

1|0
    0|0
  • Olur kesinlikle. madem onunla ilgili herhangi duygu durumu var ki gönderme yapıyor öyleyse ona dönsün. yol veririm gider net

1|0
    0|0
  • Abi direkt ayrilik nedeni gönderme yapıyosan yol ordan uyana gidebilirsin

1|0
    0|0
  • Kesinlikle akli hala onda diye dusunup. keserdim irtibati

1|0
    0|0
  • Ekinler dize kadar dilara gel bize kadar dilarammm 😭😭😢😢😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • çıkacağım kişinin bu konularda olgun olması lazım öyle biriyle çıkmam zaten

1|0
    0|0
  • Tabiki. Hala onu önemseyecek kadar düsünmesi o kişiyi hala kafasına takması ve ona göndermede bulunması beni üzer ve benim onurumu kırar. Ben varım ve artık onun adını almamalı

1|0
    0|0
  • İntikam amaçlı beni kullandığını gösterir. Anında basarım tekmeyi :)

1|0
    0|0
  • direct ayrılırım kız eski sevgilsine gönderme yapıyosa şimdiki atı kıskandırmak için bindiği eşektir

1|0
    0|0
  • dusuncesi bile sinir etti ya tabikide ayrilik sebebi

1|0
    0|0
  • Sevgilim eski sevgilisine gönderme yapıyorsa hala onu düşünüyordur demektir. bu durumda ayrılma sebebi oluşabilir.

1|0
    0|0
  • Gönderme yapıyorsa hala birşeyler var demektir sıkıntı

1|0
    0|0
  • Olur. Eski eskide kalır. Sosyal medyada takip edemez

1|1
    0|0
  • Karşılıklı. Sorarım önce ben yapsam nasıl olur diye. Ceza makbuzunu ona göre keserim 😎 demokratik bir ülkede yaşıyoruz 😊

0|0
    0|0
  • Aklının başkasında olduğunu fark ettiğim anda biter ✔️

1|1
    0|0
  • Benimle birlikteyken sebepsiz yere ona gonderme yapiyorsa, benimle birlikte degil demektir, o hala ondadır :/

1|0
    0|0
  • İlk önce konuşurum ama onu unutamadığını düşünürüm ve aklımda böyle birşey varken de yapamam devam edemem

1|0
    0|0
  • Eski sevgilisine gönderme yapacak kadar umursuyorsa benimle işi ne bırakırım tabii ki

1|0
    0|0
  • Tabikide olur benim olanin baskasiyla isi uzaktan yakindan olamaz

1|0
    0|0
  • Hala ona gönderme yapıyorsa dikkatini çekmeye çalışıyor içinde hala ona karşı bir duygu var demektir bence.

1|0
    0|0
  • Evet, olur. Aklı geçmişte kaldıysa eğer hayatımda yeri yok.

1|0
    0|0
  • Kişiyle konuşulması gerekir , ilişki gözden geçirilir.

1|0
    0|0
  • Şu eski sevgililerinizden bir ayrılın ya. Valla yetti.

1|0
    0|0
  • Böyle şeylerle kafamı yormamak için sevgili işlerine ilişmiyorum.

1|0
    0|0
  • Ayrılıl olur mu bilemem ama, büyük bir deprem için bu yeterli bir sebep

1|0
    0|0
  • Geçmişinden iz barındıran, benim geleceğime leke süremez.

1|0
    0|0
  • bu hala onu kafasına taktığını gösterir ayrılırım tabiki aklı bnde olmayanın bedeni de bnle olmasın

1|0
    0|0
  • Neden sosyal medyada gönderme ihtiyacı duyuyor tabiki ayrılık sebebi

1|0
    0|0
Daha Fazla
119

Benzer Benceler

Yükleniyor...