Biten ilişki ardından, erkekler mi daha çabuk eski hayatına döner, yoksa kadınlar mı?

ayrılık sonrası kadın, ayrılık sonrası erkek
ayrılık sonrası kadın, ayrılık sonrası erkek
Malum yalnızlık Allah’a mahsus. Bazen nihayete erse de, genelde bitişlerle son buluyor. Sizce biten ilişki ardından, erkekler mi , kadınlar mı daha çabuk gündelik hayatına dönebiliyor?Biten ilişki ardından, erkekler mi daha çabuk eski hayatına döner, yoksa kadınlar mı?
Güncellemeler:
Değerli görüşleriniz için , zaman ayırıp cevap verdiğiniz için, hepinize teşekkür ederim 😊🙏🏻

2|11
112151

En İyi Erkek Görüşleri

En İyi Kız Görüşleri

• Kadınlar acısını çeker sonra paşa paşa unutur. Her zaman bir kadını teselli edecek erkek vardır.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 149

• Seven kişi asla unutmaz, unutamaz. Aradan 10 yıl da geçse, aklının bir köşesinden fırlayıp gelir o anılar..

Sorunun cevabına gelirsek erkekler diyorum.

1|1
    0|0
    • Katılmıyorum çogu erkek cinsellik olarak görürler aşkı duygusal anlam yüklemezler çevreden gördüğümde bu yani dolayısıyla erkekler daha çabuk unuturlar Arensnuphis

• 👍👍

• @Batnes haklısınız hemcinslerimdede aşırı cinsellik düşünen erkekler olabilir

• erkek çabuk kendi hayatına geri döner, sonra kızı özler
    kız önce erkeğini, özler sonra kendi hayatına geri döner
    bu arada dudaklarına ba - yıl - dım :)

1|0
    0|0
  • Kadınlar çöker, bir süre sonbaharı yaşar sonra yazı getirir, güler eder...
    Erkek o an idrak edemez, bir süre yazı yaşar sonra kışı getirir, üşür ama ısınamaz...

4|1
    0|0
  • Gerçek seven erkek sürekli onu düşünür yemek yiyemez uyuyamaz sürekli yollarını gözler eski msjlarına bakar yani gerçek seven bir insan kolay kolay eski hayatına dönemez ve hemen eski hayatına dönebilen bir insansa eğer. O karşıdaki kişiyi hiç sevmemiştir flört takılmıştır ama gerçek seven eski hayatına dönemez kolay kolay

2|0
    0|0
  • Erkekler ilk başta seri başka kızlar falan takılabilir ama birkaç ay sonra jeton düşer. Kızlar acısını anında yaşayıp sonra atlatıp düzgün adımlar atabiliyor. Bu durumda aradan geçen zamanda erkek geri döndüğünde kız başkasına gitmiş olabilir. İlişki uzmanıyım sanki ben neler anlatıyorum munüyüm

2|0
    0|0
  • Kadınlar
    Erkekler ayrılık sonrası aşk şarkısı yazar
    Kadınlar nefret
    Kim sizce daha çabuk unutuyor?
    İlişkileri bitiren taraf bir kere daha çok kadınlar oluyor umurlarında değil çünkü biri gider biri gelir düşüncesindeler, erkek için durum öyle değil oysa o yüzden daha çok üzülür toparlanamaz

0|0
    0|0
  • Sevginin gücüne bağlı bu bence. Kadın erkek cinsiyeti belirlemez asla bu acıyı. Hangi taraf harbiden seviyorsa ve bu sevgiyi yüreğinde kalbinde bedeninde hissetiyorsa bitmemesini istiyorsa, acıyı daha çok çeken taraf olur. Ayrılıklar bazen çift taraflı ilgisizlikten sevgisizlikten hatalardan kaynaklanmıyor. Tek taraflı ayrılığın acısını bırakılan bilir terk edilen bilir.

0|0
    0|0
  • Laf olsun diye değilde gerçekten seven o mutluluğu alan insan hiçbir yere dönemez dönmek istemez çünkü eski hayat diye birşey kalmıyor yarım kalıyor yarıda kalıyor öldürmüyor kurtulamıyorsun.

1|1
    0|0
  • Bu soru zor işte bilmiyorum :-/ Kadınların çok zor günler yaşadığını biliyorum erkeklerde de bu süreci atlatamayanlar çok. Buna gerçekten seven değer veren insanlar zorlanıyor.

2|0
    0|0
  • Normalde toparlanmam 3-4 senemi aldı bitirdiğim ilişkilerimde. Herşeyimi verdiğim bu kez buldum dediğim ilişkimi 2 Saat önce bitirdim. Enkazdan farkım yok şu an.

0|0
    0|0
  • Zihnine daha hakim olan daha çabuk döner. Ben çok çabuk toparlanırım. Çünkü benim duygularımı çok yıprattılar, bu da en sevdiğim özelliğimi tetikledi o da aniden kesin karar vermek. Bundan sonra bu duruma düşmeyeceğim dediğim o andan itibaren artık umurumda değil. İnsanları çok hızlı silebilirim.

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir. Genelde bitiren daha çabuk eski hayatına döner. Belki ufak bir farklar erkekler daha çabuk eski hayatına döner.

1|0
    0|0
  • Kişiliğe Gore değişir adam g*vat ise hemen yavsar bulur kadın da öyle ise hemen bulur bu kişilik karakter meselesi

1|0
    0|0
  • Valla benim ergen yaşlarımda ayrılıklar üzüntüler oldu fakat ben kendimden yalnızlığımdan güç alıyordum. Öyle aman ayrıldım kanka neredesin hemen takılmalar ortamlar basitlerin işidir. Bunuda en çok kadınlar yapar.

1|0
    0|0
  • Erkeğin acısı yenisini bulana kadardır, kadının acısı unutana kadar.
    Haliyle erkek daha tez döner normal yaşantısına..

2|0
    0|0
  • Erkekler döner. Çünkü erkeklerin duyuları beyinde yerleşik değil. Duyular başka bir yerde yerleşik ise kısa sürer. Keyfini aramaya koyulur başka kovanlarda adamlar

2|0
    0|0
  • Kadın erkek farketmez en cok seven her zaman daha yaralıdır. Eski hayatina donemez. Dönse de unutamaz.

0|0
    0|0
  • Elini sallayan çabuk unutur 50 kişi sıradadır çünkü 😂

1|0
    0|0
  • Bence kadını erkeği yok. Kimse daha çok seviyorsa o parçalanır. Diğeri devam eder.

1|0
    0|0
  • Sevmeyen ve vazgeçen kim ise o daha çabuk unutur ve tüm günahları ile çeker gider, hayatına döner...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    129

Kızlar Ne Diyor 110

• Erkekler

0|0
    0|0
  • Erkekler.

0|0
    0|0
  • Sağolsun diğer erkekler normale dönmemizi kolaylaştırıyor 😁

0|1
    0|0
    • Aynenn ole 💁‍♀️
      Tüm yara bantlarına teşekkürü bir borç bilirim 😂

• Çok güldüm çok haklısın ya 😂😂😂 bu olaya canlı şahidim bir kardeşim anlatiyor abi bir kızla tanıştım şöyle iyi böyle iyi sevgilisi şöyle asilik yapmış kizida görsen bir içim su hayvan gibi davranmış kıza vs bende dedim boşver onları nezaman sevgili olacaksınız dedim abi sapiksin ya nasıl böyle düşünüyoraun vsvs 1 hafta sonra geldi kızla abi yeni sevgilim tanıştırayım 😂😂😂😂

• Hahah😂 durum böyle evet, kız önce bir dağıldım biraz toparlanmalıyım erkeklere güvenemiycem artık kafasına giriyor ama çok sürmüyor 😂

• Erkekler ilk 1 ay coşarlar orası senin burası benim gez dolaş eğlen ama ne zaman ayrıldığı kızın hayatına yeni birisini girdiğini öğrenirler o zaman aşk acısı çekmeye başlarlar bu durumda eski hayata çabuk dönen taraf Erkekler oluyor😀

1|2
    0|0
  • Bence erkekler daha çabuk hayatlarına dönerler erkekler aşka kadınlar gibi duygusal anlam yüklemiyorlar başka kadınla evlenirim ya da sevgili olurum diye düşünürler çevreden gördüğüm kadarıyla erkekler aşkı sadece cinsellik olarak görüyorlar yani hayatın gerçekleri

0|0
    0|0
  • Tabii ki de erkekler... Kadınlar unutmak için saç bakımı yaptırıyor geceleri ağlıyor hatırlatan bişey olduğunda gözleri doluyor. Slow şarkılarda eşlik ediyorlar veya kapatıyorlar. Gündüzleri arkadaşları konuşurken onlar dalıp gidiyor, iş yaparken dalgın oluyorlar ya çok konuşuyorlar ya da susuyorlar. Zor yani kadın kısmı duygusal

0|0
    0|0
  • Erkeği kadını yok karekteri ve duygusu en yoğun olana göre değişir gerçek seven zor toparlar hatta asla unutamaz en acıyı çeker kendinden nefret eder ondan edemez onsuz nefessizmiş gibi hisseder hep yarım hisseder kendini gelmiyceğini bile bile bekler gelmeyincede yaşayan ölü gibi olur sevmeyen zaten6biterbitmez başkalarına aranma derdindedir vah gerçek sevene

0|1
    0|0
  • seven uzun süre aklında tutar sonunda karşısına biri çıkar aklındaki de göçüp gider. kadın veya erkek. amma bana sorarsanız erkeklerin ila aklında kalan birileri vardır kadınlara gelince... kadınlar kendilerini sallamayan erkek için aklını dahi yormaz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle erkek kadın ayrımı yapmak yanlış. Kısıden kısıye değişiyor bu cunku. Kımısı yapı geregı bır haftada atlatabılıyorken kımısının 1sene dahi sürüyor

0|0
    0|0
  • Tamamen kişiden kişiye değişen bir olay. Cinsiyete bakmaz. Bir insanın karşısındaki kişiye duyduğu sevgiye, ona karşı bağlılığına, onu hayatına ne kadar dahil ettiğine göre değişir. Bunun dışında yaşadığı ilişkiye olan inancını kaybetmiş birinin her zaman daha çabuk unutacağına inanıyorum.

0|0
    0|0
  • erkekler döner kadınlar kukumav kuşu gibi düşünür durur zamanla düşünceler elbet durulur fakat erkek sonradan hatırlamaya başlar yavaş yavaş hatırlar eski günleri ve anıları ya bir nesne hatırlatır ona maziyi ya bir olay çünkü beyni böyle ne yaparsın

0|0
    0|0
  • Az seven ... dırım dırım lanet olsun bu hayat lanet olsun bu sevgi

0|1
    0|0
  • Biten ilişkinin sebebine, kimin ayrıldığına bağlı olarak gelişen durum

0|0
    0|0
  • “Bitmiş” ise sorun iki cinsiyet için de olmaz. Sorun bitiremeyenlerde... erkekler bu konuda daha sulugöz

0|0
    0|0
  • Bence bu işin kızı erkeği yok. Hangi taraf daha çok sevmişse o zar zor toparlanır.

0|0
    0|0
  • Kadın erkek diye değil de Sevme derecesine ve kişiliğe bağlı.

0|0
    0|0
  • Erkekleri bilmem ama kadınlar bir süre sonra normal yaşantısına devam etse dahi stalk denen illet yüzünden kopamıyor esk'ilerden.

0|0
    0|0
  • Off of, ben hoşlandığımı söylemeden gitti, unutamıyorum. İçim acıyo içimm

0|1
    0|0
  • Kişiden kişiye degişir ama bence erkekler çabuk döner

1|0
    0|0
  • Bu tarz durumlarda kadın erkek yoktur. Seven sevmeyen vardır.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    90
Yükleniyor...