İlk buluşma için erkek mi kadının yaşadığı şehre gitmeli, kadın mı erkeğin yaşadığı şehre gitmeli?

Arkadaşlar öncelikle sorum kesinlikle oyun, manipülasyon, veya kezbanlıkla alakalı değil. Erkek-kadın dinamiği açısından ve erkeğin nazarında kadının kıymeti açısından sorulmuş bir sorudur.

Farklı şehirlerde yaşıyoruz ve henüz sadece mesajlaşmışlığımız var. Yakında buluşmayı planlıyoruz. En doğrusu ne sizce?
Güncellemeler:
Peki eğer erkek kendi şehrine davet ederse kadının tepkisi ne olmalı arkadaşlar?

0|0
79

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek centilmen olmalı şartları zorlayıp kadının yanına gitmeli.. haa çalışıyordur okuyordur o zaman kadın uygunsa gitmeli.. seven insanlar için mühimde değil bence..

1|0
    0|0
    • İlk buluşma. Sevgi demek için çok erken hrnüz tanışma aşamasındayız.. öyle olmasa zaten hiçç mesele olmaz benim için

• O zaman o satırı çıkarıp yeniden okuyalım😇

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Duruma göre değişir. Kim müsait ise o gitsin. Ama ikinizin de işi yoksa erkek gelebilir centilmenlik adına.

0|0
    0|0
    • Git ne fark edecek. İlla naz yapmak zorunda değilsiniz. Seven öyle ya da böyle sevdiği için yapar. Bir daha ki sefere de o gelir. İlla o gelsin diyorsan sen onu çağır.

• Yeni tanışıyoruz daha yüz yüze görüşmedik. Tanımadığım biriyle konuşmayı kabul ettim arada kuzeni var ona güvendim tamam ama ilk buluşmaya da onun zahmet etmesi en azından teklif etmesi gerekmez mi?

• O zaman sen söyle. Dedim ya davet et diye. Bu işlerde her şeye de alınmayacaksın. Daha yolun başından bu kadar abartıyorsan tabi devamını getiremezsiniz.

• Kadını ayağına çağıran bir erkekten hiç birşey olmaz

0|0
    0|0
  • İmkan ve boş zaman meselesi.

0|0
    0|0
  • Bence tarafsiz sahada oynanmali ilk mac

1|0
    0|0
  • Erkek gitmeli

0|0
    0|0