Kapat

İlk buluşma için erkek mi kadının yaşadığı şehre gitmeli, kadın mı erkeğin yaşadığı şehre gitmeli?

Arkadaşlar öncelikle sorum kesinlikle oyun, manipülasyon, veya kezbanlıkla alakalı değil. Erkek-kadın dinamiği açısından ve erkeğin nazarında kadının kıymeti açısından sorulmuş bir sorudur.

Farklı şehirlerde yaşıyoruz ve henüz sadece mesajlaşmışlığımız var. Yakında buluşmayı planlıyoruz. En doğrusu ne sizce?
Güncellemeler:
2gün
Peki eğer erkek kendi şehrine davet ederse kadının tepkisi ne olmalı arkadaşlar?

0|0
79

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkek centilmen olmalı şartları zorlayıp kadının yanına gitmeli.. haa çalışıyordur okuyordur o zaman kadın uygunsa gitmeli.. seven insanlar için mühimde değil bence..

1|0
    0|0
    • 2gün

İlk buluşma. Sevgi demek için çok erken hrnüz tanışma aşamasındayız.. öyle olmasa zaten hiçç mesele olmaz benim için

• 2gün

O zaman o satırı çıkarıp yeniden okuyalım😇

• Duruma göre değişir. Kim müsait ise o gitsin. Ama ikinizin de işi yoksa erkek gelebilir centilmenlik adına.

0|0
    0|0
    • 2gün

Git ne fark edecek. İlla naz yapmak zorunda değilsiniz. Seven öyle ya da böyle sevdiği için yapar. Bir daha ki sefere de o gelir. İlla o gelsin diyorsan sen onu çağır.

• 2gün

Yeni tanışıyoruz daha yüz yüze görüşmedik. Tanımadığım biriyle konuşmayı kabul ettim arada kuzeni var ona güvendim tamam ama ilk buluşmaya da onun zahmet etmesi en azından teklif etmesi gerekmez mi?

• 2gün

O zaman sen söyle. Dedim ya davet et diye. Bu işlerde her şeye de alınmayacaksın. Daha yolun başından bu kadar abartıyorsan tabi devamını getiremezsiniz.

• Kadını ayağına çağıran bir erkekten hiç birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Bence tarafsiz sahada oynanmali ilk mac

1|0
    0|0
  • İmkan ve boş zaman meselesi.

0|0
    0|0
  • Erkek gitmeli

0|0
    0|0
  • Erkek Tabiki

0|0
    0|0
  • erkek gitmeli

0|0
    0|0
  • Erkek kadının yaşadığı yere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben gidecektim ilk

0|0
    0|1
    • 2gün

Ee noldu peki?

• 2gün

Buluşmadan neden karar verdin ki?

• 2gün

Ben karar vermedim. Kendisi istememeye başladı. Böyle yapamayız dedi. Ben seni her gün görmek isterim uzaktayken bu mümkün değil dedi. Ben de yolun açık olsun dedim :)

• Bence önce erkek gelmeli.

0|0
    0|0
  • Erkek gitmeli.

0|1
    0|0
  • Erkek gelsin 😂

0|1
    0|0
  • Erkek gitmeli ilk

0|1
    0|0