Ayrılıktan Sonra Nasıl Davranılmalı? Altın Değerindeki Tavsiyeler!

Muhtarın_Kızı
Ayrılıktan Sonra Nasıl Davranılmalı? Altın Değerindeki Tavsiyeler!

Herkese merhaba arkadaşlar, Bence' me hoşgeldiniz 😊

Bugün ele alacağımız konu ayrılıktan sonra nasıl davranılmalı.
Ayrıldınız, onun sizi unutmaması için sürekli mesaj atmayın, kendinizi hatırlatmaya çalışmayın. İletişimsiz bir döneme girmeniz gerekiyor iletişim yok!
Watsap,instagram bırakın biraz dinlensin. Aramayın, sormayın ,mesaj atmayın .
İlgilenmeyin , ilgilenmiyormuş gibi davranın. Uzaktan sevin ya böyle yani. Çünkü erkeklerin duyguları ile kadınların duyguları tamamen farklı. Kadında analog, yaratıcı ,estetik beyin var. Erkekte sürüngen beyin var. Bakın arada çok büyük bir fark var . Erkekte de analog beyin var ama kaç tanesi bunu kullanıyor 🤔

Kendinizi Özletin !


Erkek özellikle haber alamayıp iletişimi kestiği kadını merak eder ve daha çok düşünmeye başlar. Birlikte geçirdiğiniz günleri düşünmeye başlar. Eğer onu rahat bırakmazsanız ,sizi özlemesine izin vermezseniz gerçekten daha az düşünmeye başlar. Bir insanın sizi özlemesi için buna müsaade etmeniz gerekiyor. Yani onun sizi özlemesi için sizden uzaklaşması gerekiyor. Sizden hiç bir şekilde haber, arama, mesaj almıycak.
Ve merak edecek bu şekilde.
Ya bu kız napıyor acaba beni unuttu mu diye düşünmeye başlayacak, izin verin düşünsün. Erkek merak eder bu şekilde burası çok önemli .
Ayrıldınız sizin hatanızla ciddi bi hata yaptınız ayrıldınız özür dileyip af dileyin tabi burası farklı.
Ama birlikte alınan bir ayrılık kararında. Ben sensizliği de görmek istiyorum, modundaki erkekten uzaklaşın. O adam gerçekten sensizligi yaşasın. Sensizlik duygusunu tatsın. Hele ki güzel bir ilişki ise birlikte geçirdiğiniz zamanları, içtiğiniz kahveleri unutamaz.Erkek duygusuz görünür ama duygusal bir varlıktır. Rol yapıyor adam rol kesiyor, inanmayın.
Duramayıp adama mesaj atarsanız adama hava verirsiniz. Şöyle düşünür "bu kızda bensiz yapamıyor."

30 gün kuralı

İlk 30 gün geçmeyin iletişime.Mesaj yok arama yok! Kendinizi tutacaksınız. Çünkü geri mi istiyorsunuz onu 30 gün ortadan kaybolun. Bu insana mesafeyi koyun. Bakın size döner veya dönmez ama sizi düşünür. İletişime geçtiğinizde daha az düşünür.

Birde yapılan bir hata var . Hem iletişime geçiyor, hem de kötü bir şekilde iletişime geçiyor. Yapmayın! Bu davranış erkeğin ayrılığın gerçekten de doğru bir karar olduğunu düşünmesine neden oluyor.

Ayrılıktan Sonra Nasıl Davranılmalı? Altın Değerindeki Tavsiyeler!

Kötü mesajlar atıp adamın eline malzeme vermeyin. Sürekli trip atmanın mesaj, atmanın size getirisi nedir? Öfkenizi mi alıyor anlamı yok.
Gidin duvarları yumruklayın daha iyi. Adama bu şekilde mesaj atmanın bir anlamı yok.

Uzaklaşın!

Lütfen yeni ayrıldığınız bir insana, birlikte özlediğiniz günleri düşünmesi için ona bir fırsat verin. Sürekli onu boğduğunuz zaman sürekli arayıp sorduğunuz zaman böyle bir fırsat vermiyorsunuz. Adam sizi hangi arada özleyecek! Zaten sürekli sizinle görüşüyor.
Biraz sizi merak etmesi için uzaklaşın.

Hırs Yapmayın!


Kesinlikle ben ona göstericem, ona acı çektirecem, köpek gibi ayağıma getirecem durumlarına girmeyin.Çünkü hırs ve nefret sizi bir insana daha çok bağlar. Yani o insana aslında aşık gibi bağlanırsınız. Nefret öyle bir duygu. İnsanları birbirine bağlar. Sürekli onu düşünürsünüz kafanızda. Hayır bu kadar değer vermeyin aklınızdan o insanı çıkarın.

Bu taktikleri uygulayın ve bana dua edin 🤭😀

Aşkla Kalın 😊

Ayrılıktan Sonra Nasıl Davranılmalı? Altın Değerindeki Tavsiyeler!
8 Görüş