Asla Kavuşamayacağımı Bildiğim Platonik Aşkım

Daha ilk gördüğüm anda ilgimi çekmişti.

Asla Kavuşamayacağımı Bildiğim Platonik Aşkım

Mevsimlerden Sonbahar, aylardan Eylül'dü. Okula giderken geçtiğim yolda ona ilk kez rastlamıştım. Burada beni kendisine çeken şey dış görünüşü olmuştu. Onun için hayatımda gördüğüm en çekici erkek bile diyebilirdim. Her şeyiyle mükemmel gelmişti ve hiçbir yerinde en ufak bir kusur bile bulamamıştım. O gün onu devamlı takip ettim. Diğer günlerde bu aynı şekilde devam etti. Okul koridorlarında, okul bahçesinde, yürüdüğü yollarda... Hatta evine kadar bile takip ettiğimi hatırlarım. Bir süre bu yüzden kendimi psikopat gibi hissetmiştim.

Onu araştırmaya devam ettim.

Asla Kavuşamayacağımı Bildiğim Platonik Aşkım

Facebook ve İnstagram hesabına kadar bulmuştum. Tüm fotoğraflarını, tüm durumlarını, beraber fotoğraf çektiği arkadaşlarını incelemiş ve hatta akrabalarının bile hesaplarına bakmıştım. Sonralardan cesaretimi toplayıp ona çok alakasız bir konuyu bahane ederek mesaj atmamla tanıştık. Ve sonra nasıl olduğunu anlayamadığım bir şekilde birden arkadaş olduk. Her günümüzü beraber geçiriyorduk, ne zaman bir derdimiz olsa ilk birbirimize koşuyorduk, birbirimize her şeyimizi anlatıyorduk, her zaman ve her konuda beni destekliyordu, birbirimizin yanından neredeyse hiç ayrılmıyorduk ve hatta okulda arkadaş olduğu tek kız bendim. Karakteri ve kişiliği beni kendine o kadar çok bağlamıştı ki, her geçen gün ona daha çok aşık oluyordum.

Peşinde birçok kız vardı.

Asla Kavuşamayacağımı Bildiğim Platonik Aşkım

Özellikle sınıfında ki kızlar onun dibinden ayrılmazdı. Okul çıkışında onunla beraber eve gitmek isteyen o kadar çok kız vardı ki... Basketbolcu oluşu ve çok yakışıklı olması en önemli sebeplerdendi. Bazen sırf bu yüzden kıskançlık krizleri geçirirdim. Ama o hiçbirisiyle en ufak bir yakınlık dahi durmazdı. Her zaman tek değer verdiği kızın ben olduğumu ve diğerlerinin samimi gelmediğini söyler, bana beni önemsediğini hissettirirdi.

Ama bunlar bana aslında acı veriyordu çünkü bana hep arkadaş gözüyle baktığının farkındaydım. Bir gün sevgili olabileceğimize dair umudum yavaş yavaş yok oluyordu. Bana her "kanka" deyişinde o kadar çok canım yanıyordu ki... Bir yandan ona içimde ki her şeyi dökmeyi deli gibi istiyordum ama vereceği tepkiyi kestiremiyor oluşumdan dolayı fazlasıyla utanıyordum.

Zamanla depresyona girdim.

Asla Kavuşamayacağımı Bildiğim Platonik Aşkım

Ona karşı beslediğim hisler bana fazlasıyla zarar veriyordu. Ondan başka düşündüğüm bir şey yoktu, kendimi odama kapatmıştım, sürekli depresif şarkılar dinliyordum, rüyalarımın ve kabuslarımın başrolü hep oydu, her gün onunla ilgili sayısız hayaller kurup ağlıyordum. Bu süreçte ne ona ne aileme ne de arkadaşlarıma yeteri kadar ilgi gösterememiştim. Rahatlamak ve onu zihnimden atmak için antidepresan dahi kullanmıştım ama hiçbir işe yaramamıştı.

O da onu artık umursamadığımı düşünmüş olacak ki eski ilgisi birden bitmişti. Dışarıdan yaptığı bir sürü flörtü olmuştu, konuştuğu kızları hep anlatır ve fotoğraflarını dahi gösterirdi. Bir gün bir kızla olan buluşmasına beni de çağırdığında kendime hakim olamayıp ağlayarak kendimi iyi hissetmediğimi söylerken ses kaydı atmıştım. O gün bir şeyleri anladığını hissettim. Veya hislerim beni yanılttı.

Bir süre sonra kabullendim.

Asla Kavuşamayacağımı Bildiğim Platonik Aşkım

O ses kaydından bir gün sonra okulda karşılaştık. Son zamanlarda bana ne olduğunu sordu. Bende ailevi sorunları bahane edince birden bana sarıldı. Bana sarıldığında hiç olmadığım kadar huzurlu hissettim. Ne yaşarsam ona anlatmam gerektiğini ve hep yanımda olacağını söyledi. Dediğini de yaptı. Hayatımı darmaduman edecek bir olay yaşadığımda, psikolojimin bozuk olduğu zamanlarda hep yanımda oldu. Ona olan aşkım kaldıramayacağım kadar ağırdı ama bunu kabullendim ve onu unutmak için kendimi yıpratmayı bıraktım.

Koskoca dört sene geçti.

Asla Kavuşamayacağımı Bildiğim Platonik Aşkım

Zamanla hislerim azalır veya biter diye düşünmüştüm. Ama ona olan duygularımda en ufak bir değişiklik olmamıştı. Yalnızca onu sevmeye alışmıştım. Son sene gittiği kurslar, içinde bulunduğu basketbol takımı ve turnuvalarından dolayı beni biraz boşlamıştı. Ama sorun etmemiştim. Bana yaşattığı bu dostluk için ona her şeyimle minnettardım. Ara sıra beni aramayı ihmal etmez ve halimi hatrımı sorardı. Her seferinde kalbim hızlanmayı hiç bırakmazdı. Artık çok önemli bir şeyin de farkına varmıştım. Beni hiçbir zaman sevmeyecek oluşu umurumda değildi, ben onu hep sevecektim.

Ona her şeyi itiraf etmeyi denedim ama yapamadım.

Asla Kavuşamayacağımı Bildiğim Platonik Aşkım

Önce başından beridir ne düşündüysem, ne hissettiysem onları yazdığım bir mektubu ona vermek istedim. Ama bu fikirden kısa bir süre sonra vazgeçtim. Bir ara tuttuğum günlüğü bile ona vermeyi düşündüm ama bunu da yapamadım. Son çare her şeyi ona bir mesaj yoluyla anlatmaktı. Bir gece o uyurken içimde ki her şeyi eksiksiz bir biçimde anlattığım bir mesaj attım ona. Bu mesajda onu hiçbir zaman unutmayacağıma dair bir söz vermiştim. Aradan beş dakika geçti ve hemen pişman olup o mesajı o görmeden sildim. O mesajı silmek hayatımda ki en büyük pişmanlıklarımdan biri oldu.

Asla Kavuşamayacağımı Bildiğim Platonik Aşkım

Okul bitti. O başka bir yere taşındı ve yollar ayrıldı. Zamanla bana yazmayı bıraktı, numarasını değiştirdi, tüm hesaplarını kapattı, ona ulaşabileceğim hiçbir ağ kalmadı. Kariyer yaptıktan sonra kişiliği acayip bir şekilde değişti. Bir zamanlar deli gibi sevdiğim o çocuğu kaybetmiş oldum. Ondan sonra birilerinden hoşlandım veya sevdim mi? Evet. Ama hiç kimseyi onu sevdiğim kadar sevemedim. Veya kimse onun kadar acıtamadı kalbimi. O hiçbir zaman ona verdiğim sözü bilmese de o sözü tutmaktan hiç vazgeçmedim. Aradan seneler geçti ve o hala kalbimin de aklımın da bir köşesinde. Bu hep böyle de kalacak.

Tamamen yaşanmış bir hikayedir.

Asla Kavuşamayacağımı Bildiğim Platonik Aşkım
67
33
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Need4Read
  Bu bencede aşkın en bilinen şekli var sanırım. Ulaşamadığın zaman adı aşk olur.. Duygularını çok güzel ve içtenlikle anlatmışsın. İnsan ruhunun kötü bir özelliği var. Beynin kapatmadığı kapıları ruh da kabul edemiyor. Yani senin ilişkin, doğal süreci içinde yaşansa ve bitse herşeyi kabul edip onu unutabilirdin ama o istediğin ve beklediğin aşkı yaşamadığın için o her zaman aklının bir köşesinde kalacak. Bu his seni yıpratır, hem de çok yıpratır. Bir noktadan sonra düşünmekten yorulup duygusal ve psikolojik açıdan bitme noktasına gelirsin. Yavaş yavaş anılar hafızandan siliniyormuş gibi gelir ama her onu hatırladığında hafızanda anılar dans etmeye başlar. Geçmişi geleceğe taşımak sadece tecrübelerinden istifade etmek istediğin zaman güzeldir. Bunu unutma lütfen..
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Merhaba. Hayırlı Akşamlar diliyorum.

  Emek vererek hazırlamış olduğunuz bu güzel çalışma için teşekkür eder emeklerinin devamını dilerim.

  Aslında her insanın hayatında belli dönemlerde büyük bir aşk sevgi duyduğu ama yanına yaklaşmak yerine uzaktan sevmeyi tercih ettiği zamanlar çok olmuştur. Elbette bu karşılıksız yaşanan aşk ve sevgiler bizim için zor yorucu bazı zamanlar da acı verici bir duygu olsa da ben bunun her zaman kötü olmadığını aslında en temiz yürekle yaşanan sevginin bu sevgi olduğunu düşünüyorum.

  Dolayısıyla bu yazınız da hep acı ve olumsuz olan tarafları olsa da sevginin en saf en güzel halinin olduğunu her zaman düşündüm.

  Bende hayatım boyunca olmayacak sevgilere kalbimi açtım çünkü ben açmadan da o temiz sevgi kalbimiz de her zaman olur bu yüzden hiçbir zaman üzülmeyin en güzel aşk doğru zamanda Allah'ın taktir ettiği kişiler ile yaşanan aşktır.

  Umarım her daim mutlu olmayı sizlere nasip eder.
  Görüş hala geçerli mi?
 • espressoseverim
  Sonuna kadar okudum ve özetle bir kişi kendi duygularını neden idare edebilmeli sorusuna cevap niteliğinde olmuş. Hem beden, hem ruh sağlığı için hisler ne kadar büyük olursa olsun bu kadar beklemeden önce açılıp önüne bakılması gerektiğini düşünüyorum. Üzücü bir hikaye ama zerre üzülmedim. Etkileyici de bulmadım. Bu hayatta sizin için en değerli olan insan yine sizsiniz. Ve buradaki yaşanmış şeyler bir insanın kendi için yapmaması gereken şeyleri gösteriyor.
  Görüş hala geçerli mi?
  • nilayaz

   Düşüncene saygı duyuyorum teşekkür ederim.

  • Yazdığınız yazıya kötü bir şey söylemek istemedim yanlış anlamayın. Çok da başarılı olmuş ve roman gibi de akıcı olarak okudum. Görüşüm zalimce gelebilir ama inanın ki öyle değil. Bu kadar mübalağalı olmasa da benzer durumu ben de yaşadım ve aldığım dersler, kazandığım tecrübelerle öneri niteliğinde bir açıklamada bulundum.

  • nilayaz

   Yok yanlış anlamadım haklısın aslında. Yaşayamadıklarıma üzülüyorum sadece.

  • Hepsini Göster

En İyi Kız Görüşü

 • Placeboetkisilazım
  Okurken roman tadında okudum gerçekten hissettim böyle şeyler çok acıtıyor insanı gerçekten platonik olmak çok zorlayabiliyor insanı. Ve gerçekten yazmamak ayrı bir işgence , duyguları açmamak ve hep kapalı tutmak çin işgencesi haline geliyor. Keşke bir gün öğrenebilmiş olsaydı acaba ne değişirdi çok merak ediyorum... Acaba hayatımızda yön veremediğimiz ne kadar farklı kaderlerimiz var. Bunları biz seçiyoruz seçimlerimize göre ya üzülüyoruz ya da seçimimizin sonucunu çekiyoruz iyi kötü. Keşke böyle karşılıksız aşk kavramı olmasaydı insan gerçekten hayattan kopuyor yaşamda anlam bulamıyor.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3264
 • nzkzmsnsn
  yanlis anlama ama bu devirde hic inandirici gelmedi be simdiki liseliler 2 gun yataga geciyo sadece arkadas olarak kalmak hic imkani yok gibi olay hangi şehirde yasandi merak ettim
  • nilayaz

   Bir erkek ve bir kız neden arkadaş olamasın?

  • nzkzmsnsn

   olur ama bu devirde zor ve sadece kalbiyle seven erkeo ya da kiz yok denecek kadar az

  • nilayaz

   ben onlardan değilim demek ki.

 • Gerçek aşk kavuşamayınca olur derler. Sen böyle bir aşkı bir daha yaşayamayacaksın. Belki o hislerini bilip karşılık verseydi bu duyguları bu kadar yoğun ve dinine kadar yaşayamazdın. Birini bu şekilde sevebilmek hem büyük bir imtihan hemde çok büyük bir lütuftur. Bende böyle birşey yaşamıştım ve kız bana sürekli sormasına rağmen cesaret edip söyleyememiştim. Seni çok iyi anlıyorum.
  • nilayaz

   Ona kavuşabilseydim belki de aşkım çabucak bitecekti. İstediğimi elde edince soğuyacaktım belki de. Bazenleri iyiki de kavuşmadık diyorum...

  • UralGül

   Bu yaşadığın tecrübe ileride çok işine yarayacak. Bir daha böylesine kalbin atmayacak illaki birini seveceksin ama hiç bir sevgi o sevgiye benzemeyecek karşılıklı yaşanan aşk hiç bir zaman bu denli yoğun olamıyor. Şanslısın ki gerçek aşkı hissetmek nasip olmuş.

 • hikmet0858
  Senin yaşadığının bir benzerini ben yaşamıştım ama senin gibi bağlanmamıştım. Daha sonra mesajla ona herşeyi itiraf etmiştim ama reddetti beni. Bende diyordum senin gibi kalbimin bir köşesinde kalacak diye ama değmezmiş bunu anladım. Sana tavsiyem unut bunu. Daha sonra karşına çıkacak birini severken zorlanacaksın ya da evlendiğinde hep o aklına gelecek ve evliliğindende mutlu olamayacaksın. Sana tavsiyem unut.
  • nilayaz

   Çalıştım ama olmadı maalesef.

  • hikmet0858

   Ya artık o kişi hayatında yok senin. Bu içinde bulunduğun durum ileride olacak evliliğinide olumsuz etkiler.

 • sonradankadın
  19 Yaşıma giriyorum bu sene. 12. Sınıfta sevdiğim bir erkek vardı. Kaslı yakışıklı birazda durumları iyidi. O Bana deli gibi aşık bende ona aşığım fakat ilişkide ciddi düşündüğüm için korktum. Evlilik düşünüyorsun değil mi ben eğlenmek için hayatıma erkek sokmam dedim. O Daha çok erken deyince hayır dedim ve gittim. Sonra aylarca yalvardı bana... Bir eşarbını var olmadığında sarılayım koklayayım dedi. Ayağıma kapanınca acıdım verdim hala yalvarıyor. Evlilik düşünene kadar ilişki yok.
  • nilayaz

   Bir şans ver bence.

  • evlenecekse veririm ya 1-2 yıl sonra bırakırsa kirlenmek istemiyorum

  • nilayaz

   Daha erken demesi normal aslında.

  • Hepsini Göster
 • 'Kimse onun kadar acıtamadı kalbimi' yazmışsın ya... Zaten kalp, bir kere çok acıyınca sonrakiler pek de can yakmıyor.

  Kalbini ne güzel açmışsın, içten bir şekilde anlatmışsın. Yüreğine sağlık 🌺
  • nilayaz

   Çok teşekkür ederim ❤

 • Ufotakip
  Bana nedense onunda hissettiğini ama konuyu açmak istemediği izlenimi oluştu. Ki insan yanındaki ona deli gibi aşıkken anlamaması imkansız gibi bir şey.
  • nilayaz

   Bende öyle düşünüyorum...

  • Ufotakip

   Zamanında birini sevmiştim diyoloğum yoktu kimseye de anlatmadım konuşmuyordum bile ama anlamışlardı hatta dalga geçiyorlardı arkadaşları kendi aralarında , anlamak istediklerinde çok rahat anlıyorlar kısacası . Ama arkadaşın sana çok büyük bir değer vermiş bu bir gerçek şu an da da mı hesapları yok yoksa hayatında biri mi var

  • nilayaz

   En son bana bir yerden yazmıştı ama o kadar ay arayıp sormadığı için sinirlendim bu yüzden de tersledim. Şu anda da bildiğim kadarıyla sosyal medya kullanmıyor.

  • Hepsini Göster
 • Selambenpanda
  Ay sonuna kadar okudum ben olsam asla duramaz söylerdim veya bi şekilde belli ederdim içimde tutamazdım çünkü.( gerçi bana denk gelmez öyle cok cok beğenip hoşlanıp sonrasında yakin olacağım birisi) Bence benim yapacağım gibi yapsan daha iyi olurdu hiç olmazsa icinde uhte kalmazdı. Onun tepkisini hislerini görmüş olurdun. Hikayenin sonlarına doğru üzüldüm. Yaşadığın son zamanlarda yaşanan saçma ilişikilerden uzak gerçek bir aşk diye düşünüyorum. Hakkında hayırlısı olsun. Sevgiyle kal🙂
  • nilayaz

   Belli ettiğimi düşünüyorum aslında. Teşekkür ederim.

 • Afraa2727
  Okurken boğazım düğümlendi şu an bunları yazarken bile ağlıyorum keşke zamanı geri alma şansımız olsaydı umarım herşey senin için güzel olur ❤️
  • nilayaz

   Çook teşekkür ederim senin de ❤❤❤

 • langsam
  Film tadında gözümün önünden geçti yaşadıklarınız, çok derin duygular barındıran enfes bir yazı...
  Hayat bazen çaresizce bize kapılarını kapatsa da hep bir aralık ararız sığınmak için , insanlar bizi sapasağlam dimdik görürler ve biz bu acılarla büyürüz büyümek denirse. Hayatıma benzer yanlar buldum sağolun.
 • Ti_hame
  Benim yakın arkadaşım 7 sene platonik sevdi kimseyle görüşmedi flört etmedi gidip sevdiğinide söylemedi biriyle konuşma düşüncesi bile ona ihanet ediyo gibi geliyodu ben sabredemezdim sanırım olursa olur söylerdim olmazsa da en azından söyledim olmadı derdim bide arkadaş olmuşsunuz illa anlamıştır belkide ama anlamamazlıktan gelmiştir..
 • biricik_xx
  Kıyamam sana ya inşallah onu sana unutturacak biri çıkar bu hayat çok kısa mutlu ol bence
 • Kalbe_Atılan_İmza
  Çok büyütmüşsün gözünde. Altı üstü erkek. Kadın için yanıyor. Teklifini reddedeceğini zannetmiyorum. Demek sevince böyle oluyor. Teklifini kabul edecekler bile etmeyecek zannediliyor. Ederdi. Üstüne de seninle cinsellik yaşamak isterdi. Sen de rıza göstersen yaşardı ve çok büyük ihtimalle sonra seni bir kenara atardı. Veya razı olmazdın ve gözünde çok büyüttüğün o kişi bir anda küçülüverirdi. Burada ona ve hemcinsim olması sebebiyle biz erkeklere sövüyor olurdun.
 • robustgürbüz
  Böyledir özellikle lise aşkları , birde aile memursa tayin olup gidince hep yarım kalır.
  Her şeyin ilk i unutulmaz mevzuubahsi ask olunca hiç unutulmaz.
 • DoWhatYou
  Okudum sonuna kadar,üzüldüm senin adına, platonik aşk çok zor belki bir gün karşılaşırsın, eline sağlık
 • Platonik aşk, aşklarının en zorudur. Çok güzel yazmışsın.
  Herkesin gönlüne sevdiği insanın sevgisi düşer inşallah...
 • Aşkın ne olduğunu anlatan hikayelerden. Platonikte olsa büyük aşkmış. Aşık olununca gerçekten böyle oluyor.
 • ibni_falankes
  Olmuyorsa birak emin ol. Bende aynisini yaşadım olmadı biraz ısrar etim engeli yedim işi kötüye giti en iyisi zorlama.
 • Olmuyorsa bırak , olmamıştır zaten. Bu arada bazı kişilerin istediği oldu Sevgilim terk etti sayenizde
  "Bazı aşklar , aşka ihanettir."
 • biradetmehmet
  Bazı şeyler olmayınca güzeldir

  Fatih Sultan Mehmet İstanbul'u fethettikden sonra
  İstanbul u almayı istemek İstanbul'dan güzeldi demiş
 • sorsanherkeshakli
  neler yasamissin şoklardayim acikcasi keske o mesaji silmeseydin ama gercekten unutulmaz...
 • namelessfairy
  Asla imkansız birine aşık olmam uğraşamam onun acısıyla hayat zaati kısa
 • MecaziAdam
  benim platonik aşkım da evlendi düğününe gittim sonra unuttum boşver geçiyor zamanla
 • Hayatgercek
  Oysa bir küçük itiraf her şeyi çözerdi. Kendine bu kadar işkence yapmaya gerek yok...
 • _âtılgân_
  İnsanlar isterse herseyi kendi lehine çevirebilir asla diye birşey yoktur
 • myherbalife
  Platonik... sevdiğinin onu sevdiğinden haberi olmaması zorrr be 🥺
 • Almenda
  Herkesin bir gün hayani kurduğu, istediği şeye kavuşması dileği ile...
 • Sen boşver bu zırvalıkları aklını başına alda hayat trenini yakala. Bunlar hep oyun yeğen
 • _KıymazZ
  Ooofff off sevmek te imkansııız sevmemekte imkansız
 • denizseyyahı
  Hep öyle oluyor ya umduğumuz değil umursamadıgımız seviyor bizi


  • Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne.
   “O olmazsa yaşayamam.” demeyeceksin.
   Demeyeceksin işte.
   Yaşarsın çünkü.
   Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.
   Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın.
   Ve zaten genellikle o daha az sever seni,
   Senin onu sevdiğinden…
   Çok sevmezsen, çok acımazsın.
   Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.
   Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin.
   Senin değillermiş gibi davranacaksın.
   Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten de korkmazsın.
   Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.
   Çok eşyan olmayacak mesela evinde.
   Paldır küldür yürüyebileceksin.
   İlle de bir şeyleri sahipleneceksen,
   Çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin.
   Gökyüzünü sahipleneceksin,
   Güneşi, ayı, yıldızları…
   Mesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak.
   “O benim.” diyeceksin.
   Mutlaka sana ait olmasın istiyorsan birşeylerin…
   Mesela gökkuşağı senin olacak.
   İlle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait olacaksın.
   Mesela turuncuya, ya da pembeye.
   Ya da cennete ait olacaksın.
   Çok sahiplenmeden, Çok ait olmadan yaşayacaksın.
   Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi,
   Hem de hep senin kalacakmış gibi hayat.
   İlişik yaşayacaksın. Ucundan tutarak…

 • emrah_k
  Bende meslek okulumdaki hocamdan hoşlanmıştım güzel değişik bir duyguydu
 • bnbnbnbnbcx
  Bende yaşadım acildim reddetti cirkinmisim o zaman guzellesincd helallik istedi
 • 1omeryildirim
  kavuşamıcaksın madem neden boşa vakit harcıyorsun hayat kısa kuşlar uçuyor
 • inzar23
  Bendeki platonik değil de aramizda dağlar okyanuslar var🤣
 • Alive99
  Bir söz vardır böyle durumları açıklayan. Kadeh kaldırırken söylenir: "Yaşanmışlara bir de hiç yaşanamayacaklara..."
 • yunicosta
  Kankacı aptallara sesleniyorum kanka cekipde kimsenin canını yakmayın bir reddetmesi çok görmeyin duygulanı paylaşmasını engellemeyin
 • neoluyoranlamadım
  Herkesin vardır bir platonik aşkı ulaşamadığı kimin yok ki
 • Ozelyigittt
  Çok zor bisi bence ama bir yandan da bir şeyler hissetmek güzel aslında.
 • Gidinİşinize
  Vay be silmeseydin o mesajı daha iyi olacaktı belki.
 • Barışasyaa
  Çok yıpratmışsın kendini kuzum ya nasıl farkedemez ki seni gerçekten
 • Gereksizşiş
  Zamanla herşey olur belki zaman sizi tekrar getirir bir araya
 • bunakafa
  Ozguvensizlik mi bu neden insan söyleyemez ki uzuldum ya
 • prozeus
  O şimdi evli ve çocuklu, imkansız bişe benim için artık
 • kimod0
  demesi kolay ama insan çok da takılmaması gerekiyor bu duruma. bir süre sonra alışmak gerekiyor
 • Cheerlock
  Benzer hikayeler farklı karakterler diyelim kısmen kendimi gördüm bu hikayede geçmiş olsun
 • Jokeface
  özet at be bu ne :d
 • KırıKMerdane
  Güzel duygular ve karşılıksız insanlar 🚬
 • UDixon
  Geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye.
 • Trbnlısvr
  Çok güzel anlatılmış
 • restinerest
  Guzel olmus bence
 • KSNamusBekçisi
  Allahtan platonik değilim ha
 • yıkıkamaitalik
  Maalesef var ah belki imkansız
 • _ElCapitan_
  Cok uzundu okumadim ama sağlık olsun bee hacoo
 • tastycock
  Sağlık olsun diyebilirim
 • Gvn_kc
  Bir nevi hastalık
 • PresentVictoria
  bunu kim yaşamamıştır ki...
 • The_boxer
  Bırgun gelır karsına bırı cıkar herseyı unutturur
 • Aşkına karşılık alamamak çok kötü
 • Bende platoniğim zor bir durum
 • Simple_Man
  Ulan hayat bu mu be
 • Cok üzüldümm ya
 • Daha Fazla (36)
YÜKLENİYOR...