Opel Vectra C mi yoksa Toyota Avensis T25 mi? Hangisi daha iyi?

TheCollectorKiller
Öncelikle Selamün Aleyküm Oruç Tutanların Yüce Allah Tutmuş Olduğunuz Oruçları Kabul Etsin İnşallah Amin 🤲🏻🙏🏻📿 Benim Bu 2 Araca binmiş Olanlara Veya Binmeyenler de görüş yapabilir Ama Özellikle Binen Tecrübe Sahipleri görüş paylaşırsa daha iyi olur Ben Bu 2 Aracı Çok Seviyorum Benim Asıl Favorim Opel Vectra C Kasa Vectra C nin gözümde çok büyük değeri var duruşu iç tasarımı dış tasarım araç tam Karizma Avensis T25 de öyle karizma iki aracı denk Görüyorum Peki sizin görüşünüz nedir Hangisi Daha İyi hangisini almak daha doğru olur Görüşlerinizi bekliyorum
Opel Vectra C mi yoksa Toyota Avensis T25 mi? Hangisi daha iyi?
Opel Vectra C
Toyota Avensis T25
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Opel Vectra C mi yoksa Toyota Avensis T25 mi? Hangisi daha iyi?