2 ay

Opel Astra G Kasa İnceleme

Cod2009

Opel Astra G ilk olarak 1998 yılında üretildi. Astra F kasanın bitirilmesi ile birlikte yerini aldı. Donanımlar başlangıç donanım gl sonra club, classic, comfort, cd, enjoy ve elegance donanımlarıyla birlikte satıldı.

Motor seçenekleri 1.4 benzinli 90 Hp güç ve 125 nm tork üreten lpg tam uyumlu motor kullanıldı. En çok tutulan sevilen bir diğer motor 1.6 benzinli 100 hp güç ve 150 nm tork üreten motor seçeneği de kullanıldı. Bu motor da lpg tam uyumlu ve astra g nin kasasına en uygun motor 1.4. Biraz zayıf geliyor vites seçenekleri manuel 5 ileri otomatik vites ise tam otomatik 4 ileri. Tork konvertörlü şanzımana sahiptir bagaj hacmi sedan kasa da 460 litre hatchback kasa da 370 litre yakıt depo hacmi 52 litre.

Gelelim son olarak son üretim yılına ve donanım özelliklerine önce donanımdan başlayalım gl boş donanımda arka camlar manuel kapaklı jant sis farı yok. 2 airbag hava yastığı mevcut. Arka kol dayama yok. Gelelim en dolu donanım cd ve elegance donanımlara cd 1998-2001 yılları arasında mevcut olan donanımdır.

Özellikler:

Çelik jant sis farı, arka kol dayama, arka elektrikli camlar. 4 hava yastığı yan iç dikiz aynası elektrikli. Bunlar mevcut. Elegance donanımda ise 2001-2004 arası Astra G kasada devam eden en full donanımdır. CD ile arasındaki farklar otomatik kararan iç dikiz aynası dijital klima, hız sabitleyici cd çalar bazılarında deri koltuk ısıtmalı koltuk ve sunroof bile mevcut elegance donanımda ve son olarak Astra G kasa 2004 yılında yerini Astra H kasaya bırakır. Ama classic, club, comfort donanımlar ile 2009 yılına kadar satılmaya devam eder hâlâ ve 2009 yılında tamamen son bulur üretimi Astra G kasanın.

Opel Astra G Kasa İnceleme
Opel Astra G Kasa İnceleme
Opel Astra G Kasa İnceleme
Opel Astra G Kasa İnceleme
Opel Astra G Kasa İnceleme
Opel Astra G Kasa İnceleme
6 Görüş