Hamileyim vücudum bozuldu, eşimden utanıyorum, bunlar geçecek mi :(?

Gizli Üye
21 yaşındayım ve 7 aylık hamileyim hamilelikten önce selülit neydi anlamazdım bile ama hamile kaldım kalalı selülitlerim oluştu öyle çok kilo da almadım 7 kg aldım 62 kg ile hamile kalmıştım ergenlikten bacaklarım çatlamıştı ama bu kadar takmıyordum ve bu kadar belli olmuyordu "belki de takmadıgım için" şimdi rüyalarıma bile giriyor eşim takıyor mu diye sorsanız hayır hiç bacağım da oldugunu bile fark etmiyor ama karnımda ufak 4-5 tane oluştu onları kendim söyledim ay çatladım diye oda ne olcak çatlamışsa dedi ama yine de üzülüyorum sanki begenmiyecek gibi kendisinin de sırtında çatlakları var
Beni çok seviyor bana sevgililik teklif ederken 75 kgdım 159. Boyda tabi 17 yaşımda :) düşünüyorum o kdr kız varken beni seçtiyse ve bunca zaman oldu bi kere ihanetini görmedim demek ki çok seviyor çatlaklarıma da takmaz yani :/ şimdi boyum 1.62
Ve vücudum çok değişti göğüsler aşırı büyüdü bunlar geçecek mi annelere özellikle sorum
Lütfen saçma sapan yorumlar yapmayın evliyim ve eşimi de çok seviyorum bilgi almak istiyorum
Güncellemeler:
18 gü
Spor seven bayanım hamilelikten sonra sıkı spor yapicam birde çatlaklar için lazere gidicem umarım faydası olur yoksa piskolojim yıkık..
Hamileyim vücudum bozuldu, eşimden utanıyorum, bunlar geçecek mi :(?
5
9
Görüşünü yaz