Kız bebek beklerken erkek olduğunu öğrendim, hayal kırıklığı ile nasıl baş edebilirim?

Gizli Üye
Birden fazla çocuk sahibi olmaya karşıyım ve tek olsun ve kız çocuğum olsun istedim hep. Ama hamileyim ve çocuğumun cinsiyetini yeni öğrendim, erkekmiş. Tüm hamileliğim boyunca kurduğum hayaller suya düşmüş gibi hissediyorum. Dahası anne olmak için içimdeki heyecan da kaybolmaya başladı. Hep hayalini kurduğun şeyin yıkılması ne kadar kötü hayal edemezsiniz. Ben şimdi napmalıyım? :(
Güncellemeler
+1 yıl
yok artık kürtaj falan olmaz.
Kız bebek beklerken erkek olduğunu öğrendim, hayal kırıklığı ile nasıl baş edebilirim?