Evliligim bitti sonunda....

bundan 11 ay önce kocamla evlenmistik...2 ay demeden esim bana siddet uygulamaya baslamisti.. cekirdegin kabuğunu doldurmayan sebepler den dolayi... son zamanlar iyice piskopata bağladı bel alti laflar etmeye baslamisti...dünki olay şöyle gelisti..esim evde degildi annemde beni aramisti hastaneye gidelim kötülestim ben diye..esimi aradim haber etmek icin 3 kezde cevap verdi dedigi kelime araba kullaniyorum s...git basimdan ve telefonu kapatti..ben annemi evinden aldim hastaneye götürdüm eve geldigimde sen bu saatlere kadar nerelerdesin diye bagirmaya basladi ve siddet uygulamaya basladi...ardindan kendisi annesini ve babasini cagirdi gelin bu evlilik bitmistir diye..annesiyle babasi geldi bende ailemi cagirdim tabiki o ara esim polisi cagirmis evimde rahatsiz ediyolar beni diye...sonra esimin babasi babama el kaldirdi o arada polis geldi esimde bunlari evimden atin dedi..polis bana sordu nasil gelisti diye esimin siddet uyguladigini söyledim ve esim evden uzaklastirildi 10 günlügüne... esimin annesi beni bastan beri sevmezdi tam bir kaynanaydi ve agza alinmicak laflar etti...

evliligi bitenler; siz bu süreci nasil gecirdiniz ? nasil cabuk unutabilirim
Güncellemeler:
+1 yıl
hic olmadigim kadar mutluyum arkadaslar :D
Evliligim bitti sonunda....
11
4
Görüşünü yaz