Evlilikte Cinsel Hayat

Evlendikten sonra ani bir değişim geçirerek eve tıkılan eski bir arkadaşımla tesadüfen alışveriş merkezinde karşılaştık. Yürüyen merdivenlerin dibindeki bankta oturmuş, elindeki küçük kaseden haşlanmış mısır yiyordu. Etrafına, gelip geçenlere bakarken O'nu birkaç dakika izledim. Huzur içinde, sanki hiçbir şey düşünmeden alışveriş hengamesinin ortasındaki bankta otururken gördüğüm adamla o benim hızlı, yerinde durmaz eski arkadaşım acaba aynı adamlar mıydı?. Evlenmeden önce beraber bir Bükreş alemi yapmıştık. Evlenilecek kadın henüz ortalıkta yoktu.

Güzel sütyenler giymeni istiyorum...Kimi zaman da sütyensiz geniş yaka bir t-shirt'le aç kapıyı

Ona doğru yürürken beni farketti, sarıldık, yanına oturdum. Karısının alışverişinin bitmesini bekliyormuş. Laf lafı açtı. Karşıdaki kokulu sabun satılan seyyar reyonun tezgahına dayanmış hatunu gösterdim.

'Bıraktım o işleri' dedi.
'Hayrola' dedim.
'Seks'te aradığımın fazlasını karımda buldum. Artık kötü seks yok hayatımda. Her defasında iyi seks. Sektirmeden.' dedi.
'Sekste ne arıyordun ki', dedim. 'Aranılanlar hemen önümüzde işte, belli değil mi zaten. Kötü seks dersen de, kötü seks yoktur seks sekstir. Yenge senin aklını almış.' diye devam ettim.
Uçan halısından dünyaya yeni inmiş uzaylı gibi gülümsedi. 'Çok toysun, yenge bana bazı sırlar öğretti. Daha önce bilmediğimiz şeyler bunlar, çok acayip' derken yenge kucağında kocaman bir kutuyla yanımızda belirdi. Zaten tanışmıştık, merhabalaştık.

Evet yenge güzel bir kadındı. Ama bir erkeğin aklını başından alıp uçan halılarda haşlanmış mısır yedirecek kadar değil. Bu işte bir numara var diye düşünürken ben, öpüştük, ayrıldık. Arkadaşım, karısı, ve kucaktaki kutu mutlu mesut otomatik kapının ardında kayboldular.

***

Evlilikte cinsellik

Facebook'tan chat açtım. 'Ne gibi şeyler öğretti yenge?'
'Yengene açıldım gerisi geldi. Yatakta bir başka kadın daha görmek istiyorum, dedim. Anlayışla karşıladı. Mahalleden tanıdığımız bir hatunu beğenip beğenmedimi sordu. Olabilir, dedim.'
'Eee?'

'Eeesi, bekliyoruz cevabı.'
'Hadi hayırlısı'
'Evet.. hayırlısı.. diyeceğim şu,mutlu bir seks hayatının sırrı burada. Partnerinle konuşacaksın. Derdini anlatacaksın. Ağlamayan bebeye meme vermezler.' Aç Ekşisözükten oku binbir türlü fantezi var, güzellikler var.
'Doğru..'
'Mesela söyledim kendisine, güzel sütyenler giymeni istiyorum, dedim. Ama kimi zaman da sütyensiz geniş yaka bir t-shirt'le aç kapıyı. Memelerin güzel, dedim.'
'Ne dedi?'
'Bişey demedi. Akşam eve geldim, gayet hoş, istediğim gibi geniş yaka bir tişörtle açtı kapıyı.. aynen düşündüğüm gibi gözüküyordu herşey'

Kadınlar dolambaçlı yollardan hoşlanırlar

'Evli olunca başkadır belki'
'Bence evlilikle alakası yok.. Konuşacaksın, dile getireceksin'
'Evet..'
'Sizin durumlar nasıl?
'Valla.. işte.. Rölantide.'
'Al karşına konuş..'
'Ne diycem abi karşıma alıp?'
'Mesela ne yapmasını istersin? '
'Oral seks..'
'Akşamki rüyanı anlat '
'Ha oldu'
'Yahu uydur bişeyler.. Akşam rüyamda seninle bir şelalenin altında sevişiyorduk aşkım. Sen önümde tüm güzelliğinle diz çökmüş falan gibi..'
'hmmm..'
'Fantezini anlat. Sana oral seks yapıyor mesela şelalenin altında.
'Şelaleye taktın!'
'Ya şelale olur değirmen olur. Başka?'
'Başka ne?'
'Başka ne yapsın?'
'Birşey değil de mesela vajinası kokuyor bazen, afedersin'
'Yıka geçer.. Şaka değil. Seksten önce banyoda romantik bir ortam yarat. Mumlar falan. Küveti doldur, köpürdet. Sevgilini banyoya götür. Yavaşça soy. Birbirinizi sabunlayın güzelce. Ne kadar hoş koktuğundan bahset. Öp onu usul usul. Temiz vajinanın iç ve dış dudaklarının ne hoş koktuğundan bahset. Ki bunu bir alışkanlık edinsin.
'Ya alınırsa?'
'Çaktırmayacaksın. Öyle pat diye söyleme düşündüklerini. Kadınlar dolambaçlı yollardan hoşlanırlar. Mesela senin aklında bir fikir var, fantezi var onu uygulamak istiyorsun'
'Evet'
'Sen müşteri olacaksın mesela senin hatun da sabuncudaki hatun gibi bir satıcı. Öyle bir senaryo geliştirebilirsin. Bunu direkt olarak ona sen şimdi sabuncu ol diye anlatırsan hoppala nerden çıktı diyebilir. Dikkat et.'
'Senaryo yap diyorsun.'
'Senaryo yap. Düzenler, düzenekler kur. Mesela biz yatak odasına salıncak kurduk.'

Cinsellikte Açıklık Telefon çaldı. Sevgilim. Akşama uğrayacakmış. Chat'i kapattım.

Kalktım mumları kontrol ettim. Sabunları hazırladım. Akşama kız arkadaşımı sabuncudan aldığım sabunlarla güzelce bir yıkayıp, aklımdaki tüm fantezileri gerçekleştireceğimi düşündüm. Gülümsedim, mutlu oldum. Mısır haşlamaya karar verdim.