Mantı kadar abartılmış bir lezzet var mı?

Görülmüş en balon yemek mantıdır. Şişkin görünür ama içi boştur. Tüm övgülere ve müptelalarına rağmen bana bir türlü tatmin edici gelmemektedir. Yıldız Tilbe mi mantı mı desen, düşünmeden Adriana Lima derim.

0|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen ben de bunu düşünüyorum. Bir de öve öve anlatıyorlar, bildiğin tatsız hamurun içine bir gıdım kıyma koyup pişiriyorlar. Hazırı da evde yapılmışı da aynı. bir de üstüne dandikliği örtülsün diye yoğurt dökülüyor.

bir kere sosla mosla işi olmayan türk mutfağında, bir yemek komple birşeyler kaplanıyorsa bir katakulli vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bence de ya bir Makarnanın tadı daha güzel bence hem makarnayı çeşitlendirebilirsin ama mantı öylemi mantı işte ya 🌺

0|0
    0|0
  • tadı çok güzeldir bide şöyle üstüne bol sarımsaklı yoğurtla nane

1|0
    0|0
  • Ben hazır mantıları abartanlara karşı öyle düşünüyorum. Sadece annemin yaptığı güzel. <3

0|0
    0|0
  • Bence burgeri abartıyolar görüntüsü bile iğrenç geliyo bana

0|0
    0|0
  • söylediğin onca şeylere rağmen canım mantı çekti her şeye rağmen çok seviyorum herkesin kendi tercihi

0|0
    0|0
  • En güzel yemeklerden biridir bence üstüne sarımsaklı yoğurdu dökünce mis mis 😍

0|0
    0|0
  • Manti cok guzel bir yemek ama *-*

0|0
    0|0
  • Mantıyı hiç sevmem sevemiyorum

0|0
    0|0
  • of bende sevmiyorum

0|0
    0|0
    • Bir ara seninle mantıyı ne kadar sevmediğimiz hakkında görüşme yapalım, bakalım hangimiz daha çok sevmiyor

• Hazır mantılar güzel oluyor🌝

0|0
    0|0
  • ben çok seviyorum çok

0|0
    0|0
  • olsa da olur olmasa da

0|0
    0|0
  • Allahına gurban bülent abla derimm.

0|0
    0|0
  • Lezzetli bence

0|0
    0|0
  • Hiçte sevmem

0|0
    0|0
  • Benim yaptığım güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok daha güzel yemekler var karnıyarık ve pilav yanındada ayran var mesela bence abartılmayı hakeden

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;