Fırın torbasıyla tavuk nasıl yapılır?

Fırın torbasıyla tavuk nasıl yapılır? Daha doğrusu o torba erimez mi fırının içinde? Ben aldım hem çeşnili hem torbalı olanı attım fırına şimdi ama ya erirse içinde o torba?

0|0
2617

En İyi Kız Görüşü

• Erirmi hic akillim :) firin poseti hem saglikli hem lezzetli lakin bikac ustten delik acman lazim havasinin cikmasi icin bicakla ustten iki uc yere batir okey

1|0
    0|0
    • batırmadım ben bıçak falannn

• :DDD

• Ben senin uzerine mantarli kremali makarna yaptim yedim bide kahve iciom ohh :D omrumu yedin kiz

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Torba sıcağa dayanıklı ama patlamaması için üst taraftan çatal batırman lazım. Yoksa patlar fırının batar

0|0
    0|0
  • Torbada olmaz o is... aluminyum folyo lazim... ama onlarda cok saglikli degil... piserken yemege alimunyum karisiyor... en iyisi tepsiye tavugu parcalayip atmak

1|0
    0|0
    • Çokgüzel oluyor ben çokkez yaptım.

• @hewalim torba plastikten yapilmaysa saglikli olmaz... o an tadindan anlamayabilirsin...

• Y_absinth=sağlık açısından dediysen haklısın evet, ama çok güzel lezzetli oluyo 😊

• bak sana şöyle bisey söyliyim o torba erise bile insan sağlığını teşkil etcek malzemeler bulunmamakta içinde ha ama erimez diye bir kural yok fırınına göre deyişir o

0|0
    0|0
  • Torbacılara Sormalısın :D

2|0
    0|0
  • Zamanı fazla kaçırmazsan erimez. Ama unutursan patlar..

0|0
    0|0
  • Adı üstünde fırın torbası eriseydi adı fırın torbası olur muydu?

0|0
    0|0
  • Fırın torbasının özelliği o zaman yüksek sıcaklıklarda çalışabilmesi :D

0|0
    0|0
  • Erimez.

0|0
    0|0
  • Tavukları baharatla yanlarına sebze falan at domates biber falan filan sonra olduğu gibi koy kendi kendine pişiyor zaten çok güzel oluyor tadı ^^ Bu arada delikler açmayı unutma torbaya.

0|0
    0|0
  • erime ısıya dayanıklıdır biraz içine un koy ki yapışmasın etler ver birkaç delik yapki sıcaktan şişip patlamasın :D

0|0
    0|0
  • Çok iyi oluyor ama tavuk taze ve leZetli olmalı, tavuk marina edilmeli tereyağ ve kuyrukda at içine

0|0
    0|0
  • O torbayı o ısıya göre ayarlayıp yapıyorlar zaten :D

0|0
    0|0
  • erimiyo valla annem yapıyodu

0|0
    0|0
  • Erimez kanka

0|0
    0|0
  • fırın torbası diil la o mutfak poseti

0|0
    0|0
  • torbanın içine koyuyosun tavugu ver fırına bitti gitti

0|0
    0|0
  • Erimiz hayatim benim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 25

• tavuklari harmanla firina koy neden erisin erimez

1|0
    0|0
    • ya ben yanlışlıkla fırınına değidirdim o torbayı ve eridi. ya bir zararı olurmu ki

• çünkü ben tavukların bittiği yerde torbayı sıktım en üstte değil:(

• poşeti at başka bir şeye koy ver firina o zaman

• Adı üstünde fırın torbası ona uygun malzemeden yapıyorlar, ısıya dayanıklı.

0|0
    0|0
  • erimez yüksek sıcaklığa dayanıklı ağzını ii kapadıysan sorun yok

0|0
    0|0
  • Yok erimiyo ya. Dayanikli o. Hem de daha güzel pişiyor posetliyken. Böyle lokum gbi oluyor tavuk vs 😊

0|0
    0|0
  • şahsen tüm olarak poşete atıyorum ve üstünden birkaç delik attınmı oldu bu iş😊

0|0
    0|0
  • Erimez

0|0
    0|0
  • Onun amacı o zaten ısıya dayanıklı olması bişi olmaz korkma

0|0
    0|0
    • ya ben yanlışlıkla fırınına değidirdim o torbayı ve eridi. ya bir zararı olurmu ki

• Olmaz ama tavuğun üzerinden temizle iyice piştikten sonra

• erimez

0|0
    0|0
  • erimez merak etme

1|0
    0|0

• bilmem hiç erimiş torbayla yapmadım bir sorun olurmu olmazmı bilmem dene bakayım ya da yeni torba al

• Erimez o tarz şeyler

0|0
    0|0
  • Adı üstünde fırın torbası , fırına ısıya dayanıklı üretiliyor canım ben çık yaptım bigüzel oluyorki tavuk.

0|0
    0|0
    • ama o deri kısmı kızarmıyor:(

• Kızarıyor ben çok yaptım hemde nargibi oluyor biyerde hata yapıyosun ozaman.

• O torba erimiyor

0|0
    0|0
  • paketin üstünde yazıyor. hayır erimez.

0|0
    0|0
  • Ozel olduğu için erimez ki

0|0
    0|0
  • Erimiyor ona gore üretim o merak etme :)

0|0
    0|0
  • Erimiyor o torba

0|0
    0|0

• Erimez

0|0
    0|0
  • Erimiyor, kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Erimez korkma 😂

0|0
    0|0
  • erimiyor denedim onayladım canim

0|0
    0|0