19 gü

Ödüllü sorum seni bekliyor: Hem lezzetli hem de protein dolu bir tatlı mümkün mü?

GingerCookie

Ne seninle ne de sensiz derler ya, işte tatlı da tüm bilinçli beslenenler için tam olarak böyle bir şey. 🥞 🍫

Özellikle spor sonrası sık sık tatlı krizi yaşayan biri olarak, yıllarca bu soruna bir çözüm aradım. Şimdi bir de sana sorayım; hem protein dolu hem de lezzetli bir tatlı sence mümkün mü? 🤔

Ödüllü sorum seni bekliyor: Hem lezzetli hem de protein dolu bir tatlı mümkün mü?
Bi’ dakika, bi’ dakika Dr. Oetker sayesinde mümkünmüş arkadaşlar! ❤️

Hemen, #yüksekproteinliserisi hashtag’i ile en beğenilen 5 görüşten birini yaz, hem spor yaparken hem de bilinçli beslenme programında sana keyifli kaçamaklar yapmanı sağlayacak Dr. Oetker Yüksek Proteinli Serisi ürünlerinden oluşan hediye paketini kazanma şansını yakala! 🎁

Türkiye’de bir ilk olan proteinli ve bol lezzetli Dr. Oetker Yüksek Proteinli Serisi’nde hangi ürünler var?

🍓🍫 Kaşık kaşık yiyeceğin bir tatlı arıyorsan Dr.Oetker Yüksek Proteinli Bitter Çikolatalı ve Çilekli Bardakta Puding çeşitleri ile tanışmalısın! 1 porsiyonunda günlük alınması gereken değerin %20'si olan 10 g protein ve ayrıca 5 g kolajen içeriyor. Üstelik hazırlaması da çok kolay! Ürünü 150 ml soğuk süt ile karıştırman yeterli!

🧋Ferahlatıcı ve protein dolu keyifli bir içecek arıyorsan Dr. Oetker Yüksek Proteinli Orman Meyveli ve Bitter Çikolatalı Milkshake tam senlik! 1 porsiyonda günlük alınması gereken değerin %22’si olan 11 g protein içeriyor.

 🥞 Günün her saati doyurucu bir seçenek arıyorsan içeriğinde bulunan tam buğday unu ve düşük şeker oranıyla Dr. Oetker Yüksek Proteinli Pancake’e bayılacaksın! 1 poşetinde günlük alınması gereken değerin %60’ı olan 30 g protein mevcut ve tam 5 dakikada hazır! 💪🏻

Yüksek Proteinli Serisi’nden senin favorin hangisi? 😍

“Proteinli tatlı kaçamaklarına ben de varım!” diyorsan seni görüşünü paylaşmaya davet ediyorum.

501 Görüş