Hafta sonu mangal yapanlar kimler, mangal yapmanın püf noktaları nelerdir?

KadifePasta_13
Mangalcılar buraya. 😍

Kmiler mangal yapıyor? Biz bu akşam bahçede yapacağız. Et, kanat, köfte, biber, domates, patlıcan ve mantar pişiceğiz. Ben pek anlamam, babam yapıyor. Mangal yapmanın püf noktaları nelerdir?
Hafta sonu mangal yapanlar kimler, mangal yapmanın püf noktaları nelerdir?