Kuru fasulye ve pilav kadar uyumlu, birbirini güzel tamamlayan yemekler var mı, varsa neler?

TutkununKırmızıTonu
Kuru fasulye ve pilav kadar uyumlu, birbirini güzel tamamlayan yemekler var mı, varsa neler?

Şaşırmayın! Nohutla bulgur pilavının da birbirine yakıştığını düşünüyorum. Yanında da cacık, bir de biber turşusu. :p
#TutkununKırmızıTonu <3
Kuru fasulye ve pilav kadar uyumlu, birbirini güzel tamamlayan yemekler var mı, varsa neler?