Yemek Yapmasını Bilen Erkeği Sevmelisiniz!

Yemek yapmasını bilen erkek ideal bir sevgili ve eş adayıdır. Hayatı ortak paylaşırken size hayatı kolaylaştıracak kişidir.

Yemek Yapmasını Bilen Erkek Zekidir

Yemek yapmanın bir mantığı vardır. Kullandığınız ocağın ısı kapasitesi, tavanın veya tencerenin hangi malzemeden yapıldığı yemek kalitesini değiştirir. Her yemek her tencerede pişmez. Yemekte kullandığınız malzemeyi seçerken iyi bir gözlemci olup doğru ve kaliteli malzemeyi seçmesini bilmelisiniz. Yemeği pişirirken bir kurgu kurmalısınız.

Doğradığınız malzemenin büyüklüğü pişme süresini ve lezzetini değiştirir. Doğramaya başlarken bile kurgunuz hazır olmalıdır. Hangi malzemeyi ne zaman ve ne ölçüde ilave edeceğinize hakim olmalısınız.

Yemek yapmak zeka işidir!

Mutfakta Beraber Eğlenebilirsiniz

Yemek yapmayı bir eğlenceye dönüştürüp mutfakta beraber hoş vakit geçirebilirsiniz. Siz yemek yaparken de size yeni fikirler sunabilir. Mutfağa girmek artık oyun oynamak kadar eğlencelidir.

Sizi Daha İyi Anlayan Kişidir

Yemek yaparken verilen zahmetin ne demek olduğunu bilir. Ev işlerinin gereksiz bir angarya olmadığını ve ev işi yaparken ne kadar yorulduğunuzu anlar.

Size Saygı Duymasını Gayet İyi Bilir

Yemek yaparken verilen emeği, bu emeğin ürüne dönüşmesini ve emeğe saygı duymasını bilir. Hiçbir yemeğe kötülemez nimete saygı duyar. Bilir ki en kolay yemekte bile nice emek vardır. Saygıyı kendisine nosyon edinmiş olan aşçı erkekler hayatın her alanında size saygı duyacaktır.

Temizlik ve Düzenin Ne Olduğunu Bilir

Yaptığınız yemekte hijyene dikkat etmezseniz iyi bir yemek sunamazsınız. İyi yemek yapmak için hijyenin gerekli şartlarının ne olduğunu bilmelisiniz. İyi bir yemek, temiz ve düzenli bir mutfaktan çıkar. Mutfağınız derli toplu ve düzenli ise yemek yaparken hata ihtimaliniz azalır. Yemek yapmasını bilen erkeklerimiz bunun farkındadır.

Alışverişin Ne Kadar Zor Olduğunun Farkındadır

Alışverişteki en zor şey istediğini bulabilmektir. Almayı istediğin şeyler hep başka başka yerlerdedir. Bu işleri bazen o kadar zorlaştırır ki bu yüzden menüyü değiştirmeniz gerekebilir. Alışverişteki zorluğun farkında olan bu erkeklerimiz kıyafet alışverişindeki zorluğunda farkındadır. Bu durumda sizi gayet iyi anlayacaktır.

Yemek yapmasını bilen erkeğin bu kadar artıları varken onların kıymetini bilip sevmelisiniz!

Afiyet dolu günler dilerim.

#büyükyorumcu


12|3
3028
büyükyorumcu KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 29

Erkekler Ne Diyor 27

Yükleniyor...