Birine iyilik yapınca veya birinden iyilik görünce nasıl hissediyorsunuz?

Birine iyilik yapınca veya birinden iyilik görünce nasıl hissediyorsunuz?İyilik yapmak insanı rahatlatan bir duygudur ve tesadüfen yapılan iyilik insanı daha da mutlu hissettirir. Mesela, yaşlı bir insanı sokaktan karşıya geçirmek olsun, hayvanlara barınak yapıp, onlara yemek vermek olsun. vs..

Peki siz birine iyilik yapınca veya birinden iyilik görünce nasıl hissediyorsunuz?

#VoyagerC

1|1
3323

En İyi Kız Görüşü

• Mutlu oluyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İyi.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

• Mutlu etmek , mutlu eder.. yaralari sarmak, duseni kaldirmak, teselli etmek, kimi zaman yol gostermek, ekmegini bolusmek gerektiginde... insan kendi dertlerini unutur.. ancak bunlari birileri istiyor diye degiil kendimiz istedigimiz icin yapiyor olmak cok onemli..

0|1
    0|0
  • İlk yapılan iyiliklerde çok mutlu hissediyor insan. Minik bir kahraman olduğunu sanıyor. Fakat bu hayatının monotın bir aktivitesi haline geldikten sonra sanki o senin görevinmiş gibi oluyor -ki evet her insanın görevi- ve artık yavaş yavaş alışkanlıktan yapıyorsun. Nasıl her gün yemek yemen, yatağını toplaman gerekiyorsa...

0|1
    0|0
  • Birine iyilik yapinca inanılmaz mutlu oluyorum 🤗
    Birinden iyilik gorünce aglayasim geliyor dugusallaşiyorum vay be demekki halen insani duygulari olanlarda varmış diyorum 🙂

0|1
    0|0
  • Acayip mutlu oluyorum biri bana iyilik yapınca ya. Ben birine yapınca yapmasaydın diyorlar bazen direk çıkarıyorum hayatımdan. az insan çok huzur

0|1
    0|0
  • İylik yaptım, ama bana iyilik yapan olmadı valla. Kimsenin sevabını istemiyorum, günaha sokmasınlar yeter ki.

0|1
    0|0
  • Olması gereken şeylerin adını "iyilik" koymuşlar diyorum

1|2
    0|0
  • biri bana iyilik yapinca cok mutlu olur ve ona on kat iyilik yaparim :)

0|1
    0|0
  • Mutlu oluyorum. İyiki iyi kişiler var diye iç geçiriyorum.

0|1
    0|0
  • İkisinde de mutlu olurum ama birinden iyilik görünce çok da mahcup olurum o kişiye karşı

0|1
    0|0
  • Mutlu hissediyorum saf oluyorum. Milletin iyiliğine bakmayacaksin kötüler onlar iyi değiller

0|1
    0|0
  • Hiç olmadığım kadar mutlu hissediyorum.

0|1
    0|0
  • Ağlayasım geliyor

0|1
    0|0
  • Kendimi degerli hissediyorum

0|1
    0|0
  • İyi hissediyorum.

0|1
    0|0
  • Çok mutlu oluyorum

0|2
    0|0
  • Kendimi çok huzurlu hissediyorum.

0|1
    0|0
  • İnsana garip bir mutluluk veriyor😊

0|1
    0|0
  • Dile getirmeyenini makbul görüyorum

0|1
    0|0
  • Mutluluk duyarim ve kendimi daha güçlü hissederim

0|1
    0|0
  • Huzurlu ve mutlu hissediyorum

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 22

• Bu şey gibi 🤔 en sevdiğin yiyeceğin hiç bitmemesi gibi... sen seviyorsun ama çok yersen de sana zararı dokunacak...

0|1
    0|0
  • Dün suriyeli 3 çocuğu arabama alıp gidecekleri yere kadar götürüyordum. Baya iyi hissettim şahsen. Ama sonra çocuk arabadan inerken kaza yapıyodu. Bu bir işaretmiydi acabaa

0|1
    0|0
  • İyilik yapmak güzel fakat özellikle işyerlerinde yapılan iyilikler sana iş olarak iteleniyor o yüzden o sıkıntı

0|1
    0|0
  • İyilik yapmayı çok seviyorum, iyi hissetmemi sağlayan nadir şeylerden. Fakat iyilik görünce kendimi mahçup hissediyorum.

0|1
    0|0
  • İyilik yapmak en büyük insanlık göstergesi, lakin iyi niyetini kotu yönde kullananlarla karşılaşmak iyilik adına ne varsa sorgulamana neden oluyor.

0|1
    0|0
  • Olması gereken şeylerin adını iyilik yapmak koydukları için hiçbir şey hissetmiyorum..

1|1
    0|0
  • bu zamana kadar gerçektende iyi insanlar da varmış

0|1
    0|0
  • İyilik yapınca kendimi güçlü hissediyorum birinden iyilik görünce borçlu hissediyorum

0|1
    0|0
  • Birine iyilik yapınca arkamdan vay enayi falan dediğini falan düşünüyorum

0|1
    1|0
  • Demek hâlâ iyi insanlar varmış diyorum iyilik yapan görünce.

0|1
    0|0
  • İnsan rahatliyor birine yardım edince veya biri bize yardım edince

0|1
    0|0
  • birine iyilik yapınca umursamam. biri bana iyilik yapıncada mahcup olup ona minnet duyuyorum

0|1
    0|0
  • iyilik yapmak ve iyilik görmek mutluluk hissettirir.

0|1
    0|0
  • iyilik görünce inanamıyorum.. :)
    iyilik yapınca motive olmuş ve huzurlu..

0|1
    0|0
  • Ben bilerek iyilik yaptığımda daha rahatlamış hissediyorum kendimi

0|1
    0|0
  • Çok iyi güvenli hissederim.

0|1
    0|0
  • İşe yaramış, hissediyorum

0|1
    0|0
  • Geçmişi hatırlıyorum