Eski sevgilimi neden unutamıyorum sürekli aklımda gece oldugu zaman daha fazla oluyo sürekli onu düşünüyorum

beni arkadasımla aldatmasına ragmmen nefret etmeme ragmen unuttum dşyorum kalbimden bisey hissetmiyorum ama beynim hala sayıklıyo 2 sene gecti uzerinden

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• En başta klasik bir yorum yapacaktımda 2 seneyi görünce öh dedim. Normalde beyin unut der kalp sayıklar ama sende tam tersi olmuş sanırım. Belkide ciddi bir alışkanlık.

Tavsiye 1: Eğer hala şans istiyorsa mutlaka ama mutlaka bu şansı ver

Tavsiye 2: Unutmak istiyorsan arkadaşın ile aldatması ile kendini avut çünkü gerçekten seviyorsa aldatmazdı gerçi birisi aldatılınca ben suçu aldatılandada buluyorumda orası ayrı konu

Durumun evet buradan bakılınca bile biraz zor. Senin için demekki çok güzel ve özel şeyler yapmışki 2 sene geçmesine rağmen unutamıyorsun...

Fakat hayat devam ediyor ve vaktini sana değer veren insanlarla geçirmen lazım. Yani sen sadece hayatına bak.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Çünkü eksiklliğin var duygusal yönden

Çünkü seni duygusal yönden doyuran şeyler yok

Çünkü boşluktasın

Aslolan o değil, çözüm yolu olarak onu görmen, sevdiğinden de değil zaten sadece şu an olsa ne kadar rahat ederdin dimi, ama bir anlamı da yok...

Çözüm yolu asla o olmamalı bunu kabullendirmelisin kendi içinde..

0|2
    0|0
    • aynen öyle +++++++111111

• kendime baska mesgaleler bulmaya calısyorum buldum da kalbimden sildim ama beynim oyun oynuyor sanki :(

• Beynin oyun oynamıyor sen yapıyorsun herşeyi... Karar vermiyorsun, neden o, geleceğindeki kişi olsun kurtarıcın o değil. Son seçeneğin dahi o olmamalı. Seviyorum diyemezsin...

• zamanı gelince unutursun

0|0
    0|0
  • gece düşünecek birşeyin olmaz, otomatik duygusala bağlarsın aklına gleir

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • bu sarkıda onu hatırlatıyo seviyodu çünkü şuan aglamak istiyorum :(

• hayırlı olanı iste, emeğini ver çabala, olmuyorsa ki olmamış, hayırlı değilmiş de ve geç...

• nefret ettiğin için unutamıyorsun

neden nefret ediyorsunki

bişeyler yaşamışsınız hata senin

0|0
    0|0
  • Birşeyler yaşamışsın onunla ve tekrar istiyorsun haksızmıyım?

0|0
    0|0
    • yaşayamadıklarımda var

• çok fazla vakit gecirmedik arkadasımla aldatınca o kızdan nefret ediyorum enişte diye gezerdi arkamdan iş cevirmiş

• Neler yaptılar sen nasıl yakaladın?

• Aslında bu alışkanlık. Çünkü sürekli mesaj arama gibi bir zaman ayırma durumu söz konusuydu. Hayatına biri girdiğinde unutabilirsin.

0|0
    0|0
  • azmış gudurmuşsun sen. iflah olmazsın.

0|0
    0|0
  • B.k lu canak tatli olur dedikleri budur iste

0|0
    0|0
  • Seninki takıntı olmuş geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • ne yapmam gerek bilmiyorum arkadasımdan da ayrıldı beddua etmiştim tuttu

• unutturacak biriyle tanışman gerek :))

0|0
    0|0
  • Bende swvgilimdwn ayrilali 3 sene oldu. Aldatmadim ama ayrildik. Cok seviyordu beni. Bende onu hsla unutamadim hatta hala ruyalarimda bile goruyorum. Yazsam mi acaba? Geri doner mi ki :((

0|0
    0|0
  • sevişelim diye mesaj at

0|0
    0|0
    • ben atmak istemiyorum ki sevmiyorum onu

• kimle sevişmek istiyorsan ona mesaj at

Kızlar Ne Diyor 3

• Eski eskide kalmıştır. Yenisini bul

0|0
    0|1
    • kimseyi sevmek istemiyorum üzülen ben oluyorum ya da secimlerim yanlıs oluyor hep :(

• ben her zaman diyorum b.keramet var sı.an yaranıyor arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Aşık olmussun ist sadık bir ask budur bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...