Arkadaşınızın arkanızdan iş çevirdiğini öğrenseniz, yaptıklarını yüzüne mi vurursunuz, yoksa umursamaz mısınız?

Eski bir arkadaş, eskiden sıkı arkadaş olup sonradan arkadaşlığı bitirmekle sonuçlanan birisi olsa ve bu kişi arkanızdan gizli iş çevirse tepkiniz ne olur?
Siz de ona bir oyun oynar mısınız?
#MünzeviBayan

1|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yüzüne vurmakla falan uğraşmadım direkt postaladım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 73

• Lise yıllarımda yüksek adrenalinin eşlik ettiği promilli gece hayatı söz konusuydu. Bi' çocukluk arkadaşım vardı, aynı zamanda lisede de sınıf arkadaşımdı.
    O dönemler sürekli bir kıza bağlı kalamama gibi durumlar söz konusuydu benim için, ama o şartlarda dahi kimseyi kasten, şeytani bir şehvet ile incitmişliğim yoktur. Bir, iki istisna hariç.

Okulda bir bakıma popüler biriydim; başarılı, ortalamının üstünde yakışıklıydım, disiplinsiz de olsa vücut geliştirme ile uğraşıyordum.

İki alt sınıfa yeni bir kız geleli bir hafta olmuştu. Kız görünüş ve tarz açısından diğerlerinden açık ara ayrılıyordu ve doğal olarak benim ilgimi çekmeyi başarmıştı şimdiden. Aradan bir ay geçti ve diyaloglar, davetler falan başladı; diğer arkadaşlarımız ile de birlikte kızlı, erkekli olarak sinemaya gitmeler, kafede geyiklemeler vs. başlamıştı.

Daha sonra kız ile olan diyaloğumuz zayıflamaya başladı ama bunun için ortada bir sebep görememek ile birlikte, yoktu da.

Bazen mesajlarda bir şeyler ima ediyor, fakat gerçekten anlam veremiyordum. Bu arada da gerçekten kızdan hoşlanıyordum ve kızımızın da bana boş olmadığından emindim; bunu hem tavrıyla, hem bakışlarıyla hem de en kalabalık anlarımızda bile bizi iki kişiye indirgeyen pozitif soyutlamalarımızla görebiliyorduk.

Bu arada çocukluk arkadaşım olan şahıs da benimle olan mesafesini bir tık arttırmış ve ters giden birşeyler olduğu sinyalini açıkça veriyordu.
    Kız ile resmen diyaloğumuz bitme noktasına geldi, çocukluk arkadaşım da kız hakkında aslına inanmadığım gerçekliklerden bahsediyordu.

Ve bu olaylardan yaklaşık bir hafta sonra, tüm olayı idrak etmeye başladım. Çocukluk arkadaşım kızdan besbelli hoşlanıyor ve onu elde etmek istiyordu; fakat kızın geldiğinden itibaren ilgisinin benim üstümde olması ve aynı şekilde gösterdiği ilgisine karşılık vermem, sevgili kardeşimi; benim hakkımda, kıza asılsız ve çirkin iddialarda bulunarak soğutma aşamasına kadar gelmişti. Böyle bir gaflette ne yazık ki bulunmuştu. -> (devam)

1|0
    0|0
    • Zinciri tamamen birleştirdiğimde, hiçbir şeyi farketmemiş gibi bir gece çocukluk arkadaşım ile birlikte bir bara gittik ve içki içtik. Bizimki alkolü fazla kaçırdığında durdurulamaz bir konuşma isteğiyle birlikte, tüm iç dünyasını açığa çıkartan bir tip. Saatler ilerleyince döküldü, anlattı. Zaten bildiğimi, onun için özellikle bu geceyi organize ettiğimi, yaptığının yanlış olduğunu, bu duyguları besliyorken önce benimle konuşmasının gerektiğini, ona yakışmadığını söyledim.

O günden sonra arkadaşımı da hiçbir şekilde yalancı çıkarmadım o kızın gözünde. Yani bir şekilde bu olayın kazananı olmalıydım, eğer gidip kızla konuşsam ve gerçeklerin bundan ibaret olduğunu söylesem; kız şüphesiz bana inanacaktı, hatta bir ara çocukluk arkadaşım hakkında da bu şüpheyi kuvvetlendirecek sorular sormuştu.

Fakat kazanmak için bu yöntemi tercih etmedim.
      Çocukluk arkadaşım ile de yolları o noktada ayırdık zaten. -> (devam)

• Daha sonra bir gün gidip her şeyi kıza anlatmış, kız geldi özür diledi; okul çıkışında bir yerlere gitmek isteyip istemediğimi sordu, ben de reddettim ve ona karşı herhangi bir şey hissetmediğimi söyleyip, yol verdim.

Öyle işte, oluyor öyle.

O değil de çenemin yanından dumanlar çıkıyor; neyse ben bir viski daha alayım...

• Yüzüne yüzüne vururum ☺

2|0
    0|0
  • Yüzüne vururum yüzüne vurduktan sonra umursamam.

0|0
    0|0
  • Mesaj atabilir misin birşey sorucam?

0|0
    0|0
  • İlk anlarda hicbirsey yapmam..
    Sonrasi icin , bir ortamda lafin arasinda öyle bir yüzüne vururum ki..
    Kendinden utanir :/

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum. Ne yapacağımın teminatını vermek gelecek imajı çizmek demek. Geleceğe çok söz vermemek gerek.

Benim için eskimiş mı ona bağlı...

0|0
    0|0
  • İnsanlarin alayinin içinde menfaat açgözlülük var. Bu yuzden pek çok seyi kabul edebilirim hatta umursamam. Ama arkadan iş cevirenin dibine kuyu kazarim onunla oynamak rutinim olur. Tamamen keyfi muamele oynarım o kişiyle.

0|0
    0|0
  • Yuzune carparim birde doverim

1|0
    0|0
  • Direk sorgu odasına

0|0
    0|0
  • Yüzüne vururum

0|0
    0|0
  • Bir yeri ariyacam deyip telefonunu alip Tispy kurarim. Sonra adini soyadını içeren bir domain alip bir site açarim. Tispy ın panelini iframe curl ssl ile siteye bağlarim. Yeterli veritabanı oluştukdan sonra kız arkadaşına hediye ederim. Temiz 300-400 lira ile bu işten alnımın akıyla çıkarim :P

0|0
    0|0
  • söylerim acımam

1|0
    0|0
  • direk yüzüne vurur sonrada onu terk ederim:D

0|0
    0|0
  • Önce umursamam bilmiyormuş gibi davranırım ama hiç beklemediği bir anda çat diye koyarım yüzüne yüzüne söylerim. Sonra naş.

0|0
    0|0
  • Unutur gibi yapıp aradan zaman geçtikten sonra acı bir şekilde yaptıklarının hesabını sorarım gram acımam😎😂

0|0
    0|0
  • O arkamdan ne iş çevirdiğine bağlı olarak değişir münzevi bayan. kesin eminsem önce ima ederim , anlamazsa yüzüne karşı söylerim , dinlemezse de oynadığı o oyunu bozmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Umursamam açıkcası...

0|0
    0|0
  • Yüzünegggggggg

1|0
    0|0
  • alttan alttan ignelerim ilk suphelenir sonra bildigimi bilir : )

0|0
    0|0
  • Yüzleşmeden olmaz.. Yüzleşme sonucu ilişki bitebilir de duruma göre devam da edebilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 89

• Oyun oynarım

0|0
    0|1
  • Yüzüne vururum.

0|0
    0|0
  • Önce hatayı kendimde arardım. "Neden? " böyle olduk ve bana bunu yapacak kadar benden nefret etmesine sebep ne yaptım diyerek şöyle oturur düşünürüm. Çünkü eskiden yakınmışız ve bir şey koparmış bizi.

Ardından bunu nasıl öğrendiğime bakarım. Biri söylemişse tak diye inanmam. Araştırırım.

Bir şekilde kendim öğrenmişsem önce ilk paragrafta dediklerimi yaparım ardından onunla yüzleşirim. Eğer arkamdan büyük bir iş çevrilmişse ona yaptıklarını düzeltmesi için fırsat tanırım ama bu esnada ses kaydını açık tutarım her ihtimale karşı. Düzeltmezse ses kaydını herkese dinletmekle kalmaz, yasal yollara başvurarak hakkımı savunurum.

2|0
    0|0
  • Yüzüne vurdum ama az kalsın beni bıçaklıyordu :D Karşıdaki kişinin psikoloji de çok önemli bu yüzden. Adam gibi tepki veremeyecekse bir şey demeden ilişkiyi kesmek daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • Böyle bir durumu fark edersem tabi ki yüzüne karşı söylerim. Ve akabinde de tüm ilişiğimi keserim.

0|1
    0|0
  • Yakasına yapışırım

1|0
    0|0
  • onu kendi ego mastürbasyonu ile yanlız bırakırım zaten etrafın da kimse kalmamıştır bana böyle yanlış yaptıysa ki başıma geldi ve aynısını uyguladım

0|0
    0|0
  • Cogu arkim sasirtio beni alistim artik sasirmioem gelecek seylere eskiden umuraamazdm smdi bende onlara bana verdikleri degeri veriorm

0|0
    0|0
  • Yüzüne vururum.

0|0
    0|0
  • Resim çok tatlış ya 😛😛😛benim arkadaşım arkamdan iş çevirmez 😕😕

0|0
    0|0
  • İntikam alırım

0|0
    0|0
  • Benden habersiz çevirmeye çalıştığı işin ne olduğuna dair bir durum. Eğer çok büyütülmeyecek bir şeyse ben de büyütmeden yüzüne vururum ama büyütülecek bir mevzuysa hiçbir şekilde belli etmem, ben de kendisine oyun oynarım.

0|0
    0|0
  • Yüzüne söylerim

0|0
    0|0
  • Benim öyle insan arkadaş olmaz. Ayrıldığım arkadaşlar oldu ama onun bir iş çevirdiğini ne duymadım ne görmedim

0|0
    0|0
  • Toplarim bir kac done patlatirim herkesn icinde
    Ki bunu yaptim hem de kizin kina gecesinde yaptim aglamaktan beter oldu kudurdu ama ne hak etmisti... :)

0|0
    0|0
  • Ben şu an geçmişte beni çok kıran üzen arkadasımı işletiyorum😂😂İntikamın eğlencelisini yasıyorum

1|0
    0|0
  • arkadaşlığımı bitiririm o kadar

0|0
    0|0
  • Hayatımdan çıkarırırm

0|0
    0|0
  • Acık acık soylerım

0|0
    0|0
  • O insalari aniden hayatimdan çıkartirim.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    69
Yükleniyor... ;