Ailem beni hiç sevmiyor. Evlatlıkmışım gibi davranıyor?

Gizli Üye
Biraz uzun. Sona kadar okuyanlara ayrıca teşekkürler.

Çok kötü ailem var. Annem soğuk, babam sürekli azarliyor en ufak şeyler yüzünden. 1kuruş harcamıyor. Hep kırıyılorlar. Abim desen ondan nefrett edyorum. Hçbir suçum hiçbir yalnışım yokken gereksiz yere bağırıyor dövüyor saçımı başımı dağıtıyor. 2 yaş büyük. Çok acımasız davranıyor beni anne babamın gözünden sürekli düşürmeye çalışıyor. Yediğime içtiğime bile engel koyuyorlar. Çok ağır başlı edepli biriyimdir ama evden dışarı bile bırakmıyolar. Bir arkadaşım bile yok. Bir kız dostum vardı ondan da ayırdılar beni. Kız düzgün namuslu edepli kızdı. Abim uzaklasdiedi bizi. Niyeymiş? Kız kaşının ortasını alıyormuş. Sosyal hayatım yok. Eskiden anne babam okadar da karışmıyodu bana. şimdi abim o kadar doldurdu ki onları. sürekli babama "senin kızın terbiyesiz, senin kızın öyle şöyle" gereksiz yere böyle şüpe ediyolar. eskiden abimi severdim. şimdi o kadar soğuttu ki kendinden bıktım. nefret ediyorum ondan. günlük olarak odamdan çıkmıyorum. psikolojim bozuldu. arkadaşımın olmasına izin vermiyolar. sınıfta kimseyle konuşmama izin vermiyolar. utangaç ol diyolar. Arkadaşlar ben çok yoruldum. Ailemin yüzünden hiçbişey yapamıyorum. abim giydigime yedigime söyledigime yaptıgıma herşeyime karışıyor. magazaya giderken bile 1000 tane laf ediyo. Telefonumu gizli gizli kurcalıyolar. fotoraf çektirmiyorum. kaşıma gözüme saçıma herşeyime karışıyor. abim güzel olmamı istemiyor. kezban ol daha iyi diyor. bir kere agzımı açıyorum."senin dilin çıkmış, sen k. sın, sen f. sın" bilmem ne. sürekli beni anne babamın gözünden düşürmeye çalışıyor. o istedigini yapıyor ona kimse bişey demiyor. ben sürekli korku içinde, kısıtlanarak yaşıyorum. Sadce hayatımı yaşamak istiyorum. saçımı taramama bile izin vermiyo, kilo vermek istiyorum kime gösteyosun kendini diyor

Palyaçoluk yapıb kitabımı özel öğretmenleri ödüyorum. Abime herşey alıyorlar.

Ama ben bu diğilim. benim içimde kalan hayallerim var. İçimdeki kişi olamıyorum. kendim gibi davranamıyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
Abim günde bir kızla görüşüyor sigara alkol babam "afferim oğlum erkek benim" bana "evi topla masayı temizle defol odana"
Güncellemeler
+1 yıl
Lisede okurken ter içinde çalışıyorum kimse bunu bilmiyor kitapımı öğretmen paralarını geçindirmek için babam beni umursamıyor bir büyüsede evlense gitse diyo
Ailem beni hiç sevmiyor. Evlatlıkmışım gibi davranıyor?
13 Görüş