Dağınık insanlar daha yaratıcı ve zeki! Dağınık mısınız yoksa düzenli mi?

Bal10cuk_
Araştırmacı gazeteci John Haltiwanger'in bu konuda yaptığı Elite Daily dergisinde yayımlanan yazısında ‘Dağınık insanlar dalgadan kaçmaz dalgaya doğru yüzerler' diyor. Dağınık insanların daha cesur ve anı yaşamayı sevdiği söyleniyor. Dağınık mısınız? ya da dağınık biriyle yaşamak sizi rahatsız eder mi?
Dağınık insanlar daha yaratıcı ve zeki! Dağınık mısınız yoksa düzenli mi?