10 bin lira maaş alsanız ama patronunuz fetöcü olsa ne yapardınız?

Cikolataskına
bir arkadaşımın babası 10 bin lira maaş alıyor. Ama patronu fetöcü ve adam buna rağmen yıllardır öyle birinin yanında.. Bana çok yanlış geliyor arkadaşımla da konuşmayı kestim. Anlamıyorum bir de her iki lafından biri din iman namaz.. Nasıl oluyoda bu kadar dindar görünümlü bir aile fetöden ekmek yiyebilir?
10 bin lira maaş alsanız ama patronunuz fetöcü olsa ne yapardınız?