Eşinizin ya da sevgilinizin, sizi başkalarının yanında rencide etmesine tepkiniz ne olur?

Gizli Üye
Diyelim ki bir toplantıdasınız ve sunumu siz yaptınız. Sunumunuz eşinizin hoşuna gitmiyor, dalgaya alıp seni acayıp rencide edecek sözlerde bulunuyor. O an tepkiniz ne olur? Yoksa tepkisiz kalıp, evde mi halledeceksiniz?
Eşinizin ya da sevgilinizin, sizi başkalarının yanında rencide etmesine tepkiniz ne olur?