Yakın arkadaşıma tahammül edemiyorum?

okulda baya soğuk bir tipim konuştuğum insanlar var ama samimi değilim baya sınır koyuyorum. Bir tane arkadaşım vardı sınırlarımı aşmasına izin verdim. Fakat tahammül edemiyorum. Birisiyle konuşurken ona sen takıntılısın dersem sende takıntılısın diyerek laf atıyor. Veya senin şuran böyle sende şöylesin gibisinden. Tahammül edemiyorum. Aşırı derecede sinirimi bozuyor. Onu bozmak istemiyorum ama gebertecek dereceye geldim. Sizce sorun kimde? Ne yapmalıyım?

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

• yakın olma

0|0
    0|0
    • Yakın olmayı istemiyorum ama onu bozarsam baya kötü olur. Çünkü hafif bir bozuntu yaşamaz. Yakın olma derken nasıl uzaklaşabilirim? Örnek verir misin?

• psikolojik bir rahatsızlığımı var?

• Öyle değil sadece fazla atılgan bir tip yani düşünmeden konuşuyor. Bugün birisi ona sen takıntılısın dediğinde bana da söyledi ve sen benden daha takıntılısın dedi. Bende ona sana benden daha az takıntılı olduğunu söylemedim diyerek oradan ayrıldım. Sürekli aynısı oluyor tersime geliyor. Sıkıntısı yok.

En İyi Kız Görüşü

• Benim bunda 4 yıl önce yaşadığım olayı anlatmışsın resmen biz sonunda olaylı bir tartışma yaşamıştık herkes bana hak vermişti bu sefer özür dilemeye çalışmıştı ama beni yıpratan bir arkadaşlık olduğu için arada sadece selam verecek kadar yakın oldum yeni arkadaşlar edinmiştim. Verdiğim en iyi kararlardandı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşın eleştiriye açık bir tip olmadığı için biraz yediremiyo kendini ezilmiş hissediyo ve bu durumda aynı tepkiyi sana veriyo olabilir

0|0
    0|0
    • Evet eleştiriye açık olmadığını söyleyenler olduğunda hayır ben eleştiriye açığım dedi sanırım açık değil

• kesinlikle. gurur yaptığı icinde kabullenemiyo

• iyi niyet su istimal dedikleri bu tatlım sıc ağzına yol sacını başını dayak yersen eve gelme

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;