Dargın olan bir arkadaşınızın gönlünü nasıl alırsınız?

Dilin kemiği yok.Sinir sisteminizin laçkalaştığı bir an olabilir.. İstem dışı gücendirdiniz arkadaşınızı ve şimdi nasıl gönlünü geri kazanmaya çalışırsınız?

Bu konuda fikirlerinizi merak ediyorum..

0|0
912

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba derim halini hatırını sorarım, oda öküz değilse selamımı alır.

1|0
    0|0
    • barış sinyalleri gönderiyorum almıyor

• ısrara devam diyosun hee ;) bakicez artık ona :p

• bek bakalim ona

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Hatamı kabul ederim ve ona açık açık kusura bakma seni kızgın anımda kırdım,biliyorum bana kızgın ve kırgınsın gerçekten yüreğile senden özür dilerim derim,artık beni affetmesini beklerim,anlayış senden af dilemesi benden derim,

1|0
    0|0
  • Dargın olduğum arkadaşlarımın peşinden koşmam. Kardeşim dediğim bir sınıf vardır. Eğer o sınıfa giren varsa, S*kerim belanı lan alınganlık yapma demem yeterli olur heralde :) Biraz kaba yapım olsada özüm sözüm birdir.

1|0
    0|0
  • açık yüreklilikle hata yaptığını kendisini kırdığın için özür dileyerek hataların biz insanlara mahsus olduğunu konuşurdum ,umuyorum karşındaki seni seven sayan bir dost ise bıçak dayasan boğazına gık çıkartmayacaktır C=

1|0
    0|0
  • olayı anlat kısa özetle her kişiye göre buna bağlı olarak olaya göre değişir gönül alma... dargın kişi kim ve olay ne?

1|0
    0|0
    • Değer verdiğiniz bir arkadaşınızın üstüne bi konuda fazla ileri gittiniz onu üzdünüz..O an belki sinirle empati kuramadınız v.s ama sonuç itibariyle size darıldı.ve barışma taraftarı değil.belki gurur yapıyor belki inat ediyor.belki acı çektirmek istiyor..ama barışmıyor

• ego bırakmadım desem yeridir..durduk yere bir tepki değildi benimkide tabi ama şimdi onun gururunu ne okşar onu bulmalıyım..faydasını görür müyüm bilmem

• dediklerimi yaparsan istediğini alırsın güven bana.

• Kalbini kirdigim arkadasim yakinimda ise gider sarilir operim.ozur dilerim.

yok uzak ise durumu anlatirim.pismanligimi dile fetiririm. o na zaman tanirim.

olmadi davet ederim.geldiginde sloop diye salyalarimi uzerine salarak operim:)

1|0
    0|0
  • özür dilemek zor birşey değil sanırım.

1|0
    0|0
  • ''Ver lan gönlünü.. Çaat!''

1|0
    0|0
  • Kalbini kırdıysam haketmiş bende bi arkadaş kaybetmişimdir =((88

0|0
    0|0
  • özür dilicen geçicek gidicek uzatmaya ne gerek var

1|0
    1|0
  • kırmak kolaydır fakat tamiri çok zordur olsada eskisi gibi olmaz

0|0
    0|0
  • " El öpmekle ağız kirlenmez" derler. özür dileyip, o anki ruh haletimi, karşımdakinin o anki ruh haletine yatkın bir şekilde anlatırım. Sorun kalmaz sanırım.

0|0
    0|0
    • sorun kalıyor maalesef çünkü karşı tarafın eline bi koz geçti ve süründürme politikası uyguluyor bence

• O zaman zaten samimiyet yok demektir. Öyle birinden de özür dilemek aşağılık kompleksine girmesine neden olur. En güzeli helallik dileyip ilişkiyi kesmektir.

Kızlar Ne Diyor 9

• Samimi bir arkadaşımsa özür dilemeyi beceremediğimi bilir, mahcup bir bakışla öperim.

1|0
    0|0
  • özür dilerim şirinlik yaparım.. ben çok kolay gönül alırım ama bu karşındakine de bağlı tabi inatç biriyse işin zor ve ne konuda yumuşayacğna bağlı

0|0
    0|0
  • giderim özür dilerim.

0|0
    0|0
  • şu an 2-3 kişi benden özür beklyr ama ani yapılan bsy değildi.kırdım gecti.özür dilemem.laçkalaştırmsaydılar o an

0|0
    0|1
  • özür dilemek erdemliktir.saygıyıda ardından getirir.,

seviliyorsan veya seviyorsan bunu yapmalısın

0|0
    0|0
  • kedi gibi tepesine tırmanıp koala gibi yapışırım

1|0
    0|0
  • daha kimse benden gönül almamı beklemedi. arada uyarımızı yapıp birbirimize darılmaca kızmaca yok diye anlaşıyoruz. ama buna rağmen beklerse neden kırıldığını sorar o konuda dikkat ederek gönlünü alırım.

0|0
    0|0
    • arkadaş sınıfına bir kişiyi sokmamın faydaları sanırım.:D

• UMURSAMAZ KİŞİLİĞİM OLDUĞU İÇİN KİM KÜSERSE KÜSSÜN TINLAMAM GİDİP ÖZÜR DİLEMEM YALVARMAM BİR ERKEK PEŞİNDENDE ASLA KOŞMAM.

0|0
    1|1
  • kendimi hakli görüyorsam ugrasmam.

görmüyorsam özürdilerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;