Okul da arkadaşlarla şakalaşırken dudağımı kendi dişim kesti ve 1 dikiş atıldı çocuk yumruk atar gibi yaptı?

Gizli Üye
Okulda şakalaşırken sevdiğim bir arkadaşım yumruk atar gibi yaptı bende dişimle dudağımı kestim ve bir dikiş atıldı. Sizce bu okulda kötü bir imaj oluşturur mu ve dudağımda 1 dikiş var bu daha sonra iz bırakır mı?
Okul da arkadaşlarla şakalaşırken dudağımı kendi dişim kesti ve 1 dikiş atıldı çocuk yumruk atar gibi yaptı?