İnstagramda veya face'te insanların mutlu anlarını paylaşmasına dayanamıyorum sinir oluyorum manyakmıyın ben?

Gizli Üye
yahu herkes mi mutlu mesut? herkesin mi süper bir arkadaş grubu var? kimsenin çalışması gereken bir işi yok mu? ya ne biliyim sürekli seyahat halinde kankalarla arabada pozlar plajda pozlar olmadı çay bahçesinde... sevgiliyle sarmaş dolaş... ya bende artık onlar gibi mutlu olmak istiyorum acayip kıskanıyorum artık ya içime gömmüştüm o kıskançlığı :D ama artık saklayamam kıskançlıktan twitter face instagram ne varsa kapattım valla
İnstagramda veya face'te insanların mutlu anlarını paylaşmasına dayanamıyorum sinir oluyorum manyakmıyın ben?