Arkadaşlarımla olan problemlerimi çok kafama takıyorum aklımda çıkmıyor derslerimi de etkiliyor yardım edin ne olur?

Gizli Üye
Dermanım da kalmadı artık vallaha tükendim sessiz bir kızım çok sesim çıkmaz arkadaşlarım da çok üstüme geliyorlar arkamdan konuşuyorlar gereken neyse onu yaptım uyardım daha da uğraşmıyorum çünkü ben onlarla uğraşırsan kendilerini değerli sanacaklar kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş hesabı sürekli laf atmalar filan arkadaşım gitti konuştu tamam demişler bilmiyorum ama ne kadar doğru ama şu okulda 5 ay daha okuyacam sonra da başka okula geçiyorum. Kafayı yicem tatilim zehir oldu ikinci dönemde başarılı olmak istiyorum sayısal öğrencisiyim tek zayıfım geldi ve o zayıfta arkadaş sorunları yüzünden kafaya çok takıyorum çok sağlığım elden gidiyor uyuyamıyorum bana yardım edin ne olur
Arkadaşlarımla olan problemlerimi çok kafama takıyorum aklımda çıkmıyor derslerimi de etkiliyor yardım edin ne olur?