Bayan Hoca Beni Elledi?

KinghtOfLaputa
Beyler ben lise sondayım. Tuvalette sigara iciyodum, kabinde. Sonra o katın hocası iceri girdi, benden baska kimse yoktu lavaboda. Hocamız bayandır, fizikci, fizigi de baya iyidir allah var. Ogretmenler zili caldı, hoca lavavoyu bosaltın dedi, ders bostu bizim ben devam ettim. Hoca iceri girmis, kabinin onunde heyy kim var icerde, cık dısarı dedi. Paketi kiloduma sokup cıktım, dedim ustumude arar bu.
Dedi senmisin gokhan, ben sana okulda sigara icme demedim mi dedi. Bende icmiyorum dedim. Sonra ustumu aramaya basladı, kızgın bir hali vardı yalnız. Pacalarıma baktı, ceplerime falan derken, arka cebime elini soktu hoca. Dedim bisey yok orda hocam, tamam yokmus dedi ama elini cıkarırken benim totosumu sıktı hafiften oyle cıkardı elini, sonra hafif bir guldu, anlam veremedim o an yakalandım sandım heyecan yaptım. Sonra hoca pantolonumun onune baktı, paketi oraya koydum diye kabarıktı. Hoca o bolgeyi gorunce kahkaha ata ata cıktı lavabodan, ne yapmaiıyım beyler, ben bide utangacım. Kendimi yakısıklı bulmuyorum ama akrabalarım giderimin olduguu soyle hep, fotomu koyuyim. Be yapmalıyım bu hocaya?
Bayan Hoca Beni Elledi?