23 gü

Kendimi kapana sıkışmış hissediyorum yardım eder misiniz?

Hemşireyim 24 yaşında ve bekarım ailemle yaşıyorum, evden işe işten eve gidiyorum, evli meslektaşlarım sakın evlenme ye iç gez diyorlar, ailem gezmeme izin vermiyor, geçen izin vermemelerine rağmen eskişehire arkadaşımın yanına kalmaya gittim, evde huzursuzluk çıktı ailem maalesef muhafazakar ben kötü hiçbir şey yapmıyorum, sadece yaşamak istiyorum ama ailem hep bi engel koyuyor, kendi paramı harcıyorum müsrif diyorlar oysaki başka ne yapabilirim ki? Keyfime göre harcama yapmama bile izin vermiyorlar, kargolarım eve gitmesin diye iş yerinin adresini veriyorum gizli gizli alıyorum alacaklarımı inanabiliyor musunuz? Ayrı eve çıkmayı düşündüm şu ekonomide bu mümkün değil, eskişehire gittiğim için beni işe kendi arabamızla bırakmama gibi saçma bir ceza verdiler, kendi arabamı kredi çekip almama da izin vermiyorlar faiz haram diye, arkadaşlar ben çok yoruldum artık allahtan korkmasam 1ntiharı düşünücem, evde durup koca beklemem gerekmiş, gezen tozan kocayı bulamazmış, adım çıkarmış evlenip de gidememişim bir türlü, bunların tanıştırdğı namazlı abdestli bir çocuğu p0/rnoo sayfaları takip ettiğini gördüğüm için bıraktım ama sorun bendeymiş, çocuğun hiçbir suçu yokmuş gül gibi çocuğu kaçırmışım çok yoruldum aşırı yoruldum aşırı

Kendimi kapana sıkışmış hissediyorum yardım eder misiniz?