Ailesi yüzünden nişanlimdan ayrılmalı mıyım?

Nişanlımın ailesi iyiler hoşlar da bazı söylemleri benim sinirimi bozmaya başladı, ev tuttuk temizlenecek babası bana sormadan akrabalarını çağırmış ev temizlemek için bende istemedim sonra bana söylediler niye istemiyormusum, ne zaman bitecek bu ev sanki acelesi var ben bir gün bir yerini birgün bir yerini temizler bittirim dedim daha düğüne iki ay var , daha öncesinde de var kayınvalidem bana bize çok para lazım diye ağlarken 70 bine mutfak yatırıyor yarın mutfak dolapları gelecek temizlenmesine yerleştirilmesine yardım edicem beni sinir etti daha öncede düğüne daha 6 ay var düğünde takılan altınları ben alicam bizim taktığımız bilezikler de sende kalacak diye pazarlık yapıyordu resmen neymiş borçları ödeyeceklermis sanki biz ödemesini bilmiyoruz onlara yıkacağız borcu sanki, mobilyaları onlar aldı beyaz eşyayı ben biraz para verdim taksitle aldık onun borcu duruyor daha, masraflara çok destek olamadığım için o gün çok bir şey demedim ama bugün söyledikleri beni çok sinir etti sinirden kuduruyorum neymiş düğünden sonra araba alacaklarmis babası bundan sonra ne alacaksalar bizide ortak edeceklermis bende dedim öyle ortak olmaz dedim siz de kullanırsınız diyo bende biz kendimize araba alır onu kullanırız dedim, bana ben çalışıyorum babası çalışıyor senin bildiğin bilmediğin şeyler var oturdukları ev onların oğlumun burada hakkı yok mu hak istemeyecek mısınız dedi bende ev alırken yardım edersiniz daha hakkı kalmaz hak istemeyiz dedim, aklı sıra biz size çalışıyoruz sizde bize çalışacaksınız demeye getirdi, hiç ceplerinden para çıkarmak istemiyorlar bu bizim oğlumuz yapacağız tabi demiyorlar geçen günde aynısını söyledi bende siz kendinize biz kendimize alırız dedim nişanlım kızdı yok o öyle demek istemedi yok öyle yok böyle onları savundu yarın öbür gün bunlar sürekli bizden para isterler ben kimseye çalışmam nişanlım da verir evin huzuru bozulur eminim ayrılsam mı bilmiyorum

Ailesi yüzünden nişanlimdan ayrılmalı mıyım?