Açık giyinen kızların amacı nedir gerçekten?

Eeyyemüs

Empati kurup iletiismi guclendirmeyi seven biriyim ama tesettürü tercih etmeyen kızların ne düşündüğünü bir de buraya sormak istedim🤔

Güncellemeler
9 ay
Benim kuzenim acik ve garip hareketleri var disari cikarken alakasiz sorular soruyor niyetinin bozuk oldugunu anliyorum erkekleri sevmem diyor ama disarida tanidigi erkegi gorunce makyajsiz kameraya yakalanmis unluler gibi hallere giriyor. Diyorum hani umrunda degillerdi. Ya diyoe onlar beni sevsin begensin istesin ama ben istemeyim. Dedim acaba hepsi mi boyle 😂😂 kesin oylee😜😜
Açık giyinen kızların amacı nedir gerçekten?