Ailem reşit olmama rağmen şiddet uyguluyor, ne yapabilirim 😞?

Gizli Üye

Ailem bana reşit olduğum halde şiddet uyguluyor hakaret küçük görme yumruk atma her şey. Sırf okuduğum için evden atmak eğitimimi kesmekle tehdit ediyorlar. Bütün aile üstüme saldırabilir. Kadjnlara destek veren bir yerden avukat desteği için randevu aldım fakat olacaklardan korkuyorum ve okuduğum İçin evimden olmak istemiyorum. Avukata neler demeliyim? Ailem cidden şiddete eğilimli

Ailem reşit olmama rağmen şiddet uyguluyor, ne yapabilirim 😞?