Yöneticim neden böyle davranıyor olabilir?

Gizli Üye

Geçen yıl 7 ay kadar çalıştığım işteki yöneticimle gayet iyi anlaşıyorduk. Yaptığım iş tek tek noktaları gezip analiz yapmak olduğu için zaten ayda 1 falan görüşüyorduk. Sonrasında işten istifa etmek zorunda kaldım ve ajanstaki şefle de biraz tartışma durumu oldu. Sanırım farklı şekilde lanse etmiş yöneticiye. Şu an ajans benden memnun olduğu için aynı işe tekrar girdim. Ama yönetici hiçbir şekilde iletişim kurmadı, verileri aktarmam için WhatsApp gruplarına eklemesi gerekiyor eklemedi. Nokta değişimi vs. gibi konularda şefe söylüyor şef iletişim kuruyor. 1 ay oldu yaklaşık böyle devam ediyor. Normalde şimdiye kadar yanıma uğraması gerekiyordu ki zaten onlar da mecburlar çalışanla ilgilenmeye. Geçen yıl da beni arayıp hiç sormadı neden istifa ettin vs diye. Ki beraber kahvaltıya gidecek kadar iyiydi aramız, iş haricindeki konularda da sohbet ettiğim biriydi. İkiseçenek olduğunu düşünüyorum ya şef çok saçma sapan şeyler anlattı doldurdu o yüzden kızgın ya da geçen yıl hiç müdahale etmedi diye mahçup hissediyor. Anlamadım açıkçası benim gibi 15 20 kişiyle ilgileniyor profesyonel davranamayışının altındaki neden ne olabilir?

Güncellemeler
2 ay
Bir sayfa kitap okumaya bile erinir olmuş insanlar
Yöneticim neden böyle davranıyor olabilir?
1 Görüş